Vahendid

Valmistamisaeg: 3 min

Küpsetamise aeg: 2 min

Kokku kuluv aeg: 5 min

Koostisained

  • Saiad
  • Banaanid
  • Maapählivõid

Valmistamisõpetus

  1. Võta kaks saiaviilu ja määri mõlemale maapähklivõid.
  2. Koori banaan ja lõika rattad.
  3. Tõsta banaanirattad saiale ja tõsta teine saiaviil peale.
  4. Kuumuta võileivagrill ja tõsta sai grillile.
  5. Lase mõni minut saial küpseda.
  6. Sooja saia kõrvale sobib hästi kohv.

võileivagrill

Soojad saiad banaani ja maapähklivõiga

Kui köögis lahtiste silmadega jälgida, siis hakkab koheselt silma pliit, ahi, mikrolaineahi, veekeetja ja kohvimasin. Mõnedel on ka röster, kuid pilguga ringi käies eriti muud köögitehnikat tavaliselt köögis silma ei hakka. See võib tuleneda sellest, et kõige paremad ja armastatumad vidinad on pandud kappi ja võetakse välja ainult väga tähtsate sündmuste puhul. Üheks selliseks on paljudel võileivagrill. Meie võileivagrill on päris Koduekstrast. See on selline ilus valge grill, mida on mugav kasutada ja sellega saab valmistada korraga neli kolmnurkset võileiba.

võileivagrill

Võileivagrill on masin, mis võetakse välja, kui soovitakse teha kiiresti soojasid võileibasid. Grilli vahele võib panna kõike, mida hing ihaldab. Enamasti teevad inimesed singi-juustusaiasid. Neid on lihtne valmistada ja sulatatud juust on alati kindla peale minek, sest kellele ei meeldiks juust, mis omakorda on veel sulanud.

Kuid juustusaiad pole ainukesed võileivad, mida on võimalik valmistada. Miks mitte teha vahelduseks midagi magusat? Meie mõtlesime samamoodi ja tegime banaanisaiad maapähklivõiga. Selle jaoks on sul vaja saia, meie kasutasime täisterasaia. Teiseks on sul vaja banaani ja maapähklivõid.

võileivagrill

Kogu protsess käis lühidalt nii, et võtsime saiaviilu, määrisime peale maapähklivõid ja asetasime banaaniviilud saiale, siis vajutasime teise viilu saia peale ja kogu komplekti panime võileivagrilli vahele. Kellel soovi on veel lisada näiteks ka šokolaadi või moosi, siis laske aga käia.

võileivagrill

Kui kõik saiad on tehtud, siis oodake kuni võileivagrill on jahtunud ja seejärel võite selle kappi tagasi panna, järgmist korda ootama. 🙂

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here