Veinisoovitus Hardys Stamp Shiraz - Cabernet Sauvignon Retseptisahtel

Tänane veinisoovitus tuleb Austraaliast ja sobib kargesse talveõhtusse suisa oivaliselt! Katsetasime, proovisime ja nautisime seekord Thomas Hardys & Sons´i keskmise täidlusega, kuiva ning elegantselt aromaatset kooslust Shirazist ja Cabernet Sauvignonist.

Liviko vahendusel Eestisse jõudnud Austraalia kaguosast pärit Shirazi ja Cabernet Sauvignoni viinamarjasortide kooslus on kuulus just oma marjasuse poolest. Eriti tulevad selle veini puhul esile hõrk kirsi ja mustsõstra maitse koos aimatava vanilje ning tammevaadi röstiga. Vein on imeliselt pehme isegi oma vürtsikuse juures.

Veinisoovitus Hardys Stamp Shiraz - Cabernet Sauvignon Retseptisahtel

Nagu mainitud, on vein kuiv ja iseloomukas – nii aroomi kui ka maitse puhul tulevad esile puuviljasus ja marjasus, aga lisaks ka vürtsid ning piprad.

Vein sobib ideaalselt nautimiseks heas seltskonnas, nii et kutsu julgelt sõbrad või pereliikmed külla, valmista üks korralik pasta, isuäratavad praelõigud või paku lihtsalt head juustu ning küpsiseid ja serveeri kõrvale paar pudelit Hardyse punast kuiva veini.

Hardyse veinid on Austraalias tuntud ja tunnustatud. Mitmed veinikriitikud on öelnud, et nende veinidega ei saa lihtsalt mööda panna. Nad on ühest küljest küll kindel valik, mida alati usaldada, kuid samas on neil ka kapaga iseloomu, mis nad teiste seast esile tõstavad ning nad eriliseks teevad.

Vaata teisi veinisoovitusi siit ja siit!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here