Võileivad Retseptisahtel

Mamma on lahendanud inimkonditsiooni, mis on meile kõigile omane: laiskus. Teame väga hästi, et me ei viitsi iga kord Jamie Oliver’i mängima hakata, kui nälg näpistab. Kõhu korisemise korral haarame ikka ja jälle kõige kiirema ja ebatervislikuma söögivariandi. Olgu selleks krõpsupakk või šokolaaditahvel, kiirem läheb käiku.

Nüüd aga on olemas tervislik ja maitsev söögipoolis. Mamma toob meieni 2 erinevat wrappi ning 2 võikut. Esimene neist on tõeline revolutsioon: nimelt on kombineeritud erinevad hommikupalad üheks tõeliseks hommikupommiks. Peekoni-omletiwrap on parim viis kiirelt energiat saada. Ka kalasõpradele on mõeldud:krevetiwrap on hõrk suutäis, mida võib vabalt ka enne trenni süüa. Mõlemad wrapid on mässitud tervislikku tomatitortillasse, mis annab söögipaladele huvitava maitsenüansi.

Võikudest on pakkuda BBQ rebitud sealiha ja seene- ja peekonitäidisega võileib. Rebitud sealiha on kaua-kaua küpsetatud, et liha lausa langeb koost. Lisaks meeldivale tekstuurile on lihal kergelt suitsune maik. Mõlemal võikul on leivaks eestimaine Must Pehmik.

Peab tunnistama, et kõik ampsud maitsesid paganama hästi. Proovige julgelt kas kiireks kõhutäieks enne trenni või kosutavaks lõunasöögiks.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here