canti asti

Peagi saadame vana aasta ära ja võtame uue vastu, selle puhul pole patt lüüa lähedastega klaasid kokku. Suurepäraselt sobib klaasid täita Canti Asti vahuveiniga ja nautida tähtsat sündmust. Canti Asti kvaliteetvahuvein on lopsakalt puuviljane ja pehme maitsega.

canti asti

Vein on aroomilt puuviljaselt pehme ja mahlane, tunda kollaseid luuviljalisi, valgeid sõstraid, aprikoose ja küpseid kollaseid õunu koos kerge vaniljese alatooniga. Maitse on lopsakalt puuviljane ja pehme, tunda küpseid tsitruseid, veidi röstitud mandleid, kollaseid ploome, küpseid aprikoose, järelmaitse kreemjalt puuviljane.

canti asti

Canti Asti vahuvein on pärit Itaaliast, täpsemalt Piemonte piirkonnast, mis on tuntud oma suurepäraste veinide poolest. Canti brändi taga seisab Caviro, mis on üks suurimaid veinikeldreid Itaalias ja omab rikkalikku ajalugu veinide tootmisel. Canti ise loodi 2002. aastal, kuid see on kiiresti saavutanud maine kui kvaliteetne veinibränd, esindades traditsioonilist Itaalia veinitootmist. Canti fookuses on pakkuda veine, mis peegeldavad nende päritolu kohta ja kultuurilist pärandit.

canti asti

Asti vahuvein on üks Canti populaarsemaid tooteid, kuulus oma magusa maitse ja elava mulliga. Asti on nime saanud samanimelise piirkonna järgi Piemonte, kus kasvatatakse Muscat Blanc à Petits Grains viinamarju, millest see vein valmistatakse. Canti Asti vahuvein on tuntud oma õrna, lillelise aroomi ja magusa, puuviljase maitse poolest, mis teeb sellest suurepärase valiku pidulikeks sündmusteks või lihtsalt nauditavaks joogiks lõõgastumise hetkedel. Selle veiniga on kaasas rikkalik ajalugu ja Itaalia veinitraditsioonide austamine, pakkudes igale klaasitäiele maitsvat reisi Piemonte päikselistesse viinamarjaistandustesse.

canti asti

Canti Asti sobib kõige paremini kergemate puuvilja dessertide ja pehmete pikantsete juustudega ning soovitame serveerida jahutatult, 6 – 8 ºC.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here