Jäänõu

Muusikaline kollektiiv Sõpruse Puiestee laulis kunagi, et inimesed on ilusad ja head. Headel inimestel on tavaliselt ka soe süda. Hoopis teine lugu on jäänõudega. Nende headust hinnatakse hoopis risti vastupidi ehk jäänõudel peab olema külm süda ning seda külmust tuleb neil ka kaua säilitada. Nende süda ei tohi kunagi sulada ja kui sulabki, siis tuleb see ka kohe uue külmusega täita.

Ühe sellise jäänõu leidsime Koduekstra kauplusest, mis on kujult väike, kuid väga tubli. Jäänõu on väljast valge ning seest musta värvi. Lisaks on sellel ka praktiline sang, millest kinni võttes, saab seda kergesti transportida. Sang on hea sellepärast, et kui niisama kätega jäänõu külgedest kinni haarata, siis käte soojus hakkab ka jäänõud soojendama ning jääkuubikud sulavad kiiremini nõus ära.

Jäänõu

Jäänõuga olid komplektis kaasas ka väikesed tangid, millega on väga mugav jääkuubikuid tõsta. Samasid tange võib kasutada ka näiteks sidruni- ja laimiviilude tõstmiseks. Kui näiteks on sünnipäev või mõni muu tähtpäev, siis väga hea mõte on lauale panna jäänõu ning kõrvale erinevate tsitruseliste viilud. Sellisel juhul saavad kõik külalised oma maitse järgi endale ise jääd, sidrunit või laimi lisada.

Kuigi jäänõu on külmema südamega kui inimesed, siis ikkagi on see tubli abimees, mis meile kuumadel suvekuudel ikka ja jälle jahutust pakub.

Jäänõu

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here