Jõulukink

Enne jõule tormavad inimesed poodides ringi ning otsivad oma kallitele lähedastele ja tuttavatele just seda õige asja, mida pühadeks kinkida. Kuid tegelikult ei pea jõulukink alati mingi ese olema. Teinekord on juba inimestel nii palju asju ning jõulud toovad veel rohkem igasugu kraami juurde, mida tegelikult võib-olla neil üldse kunagi vaja ei ole. Ka lahe ja kordumatu elamus võib olla väga hea jõulukink, aga kuidas kinkida elamusi.

Näiteks kingitus.ee veebilehel on suurem töö juba meie kõigi eest ära tehtud. Seal on olemas eraldi kategooriad, kus on kenasti välja toodud, kellele mida kinkida. Väga mugav ja tore lahendus, kuidas leida kallile inimesele just see jõulukink, mis talle peaks huvi pakkuma. Seal jagatakse soovitusi, mida kinkida mehele, naisele, perele, paaridele või isegi äripartneritele.

Jõulukink

Meie tiimile jäi kohe silma selline huvitav pakkumine nagu sita teeninduse õhtusöök. Eks me kõik oleme vahel juba väsinud harjumuspärasest teeninduskultuurist ning otsime ka selles valdkonnas lahedamaid elamusi. Selline pakkumine avab kindlasti rohkem sellist maailma, kuhu naljalt juba muidu ei satu. Teenindajad on ikkagi inimesed ning ka neil on teinekord paha tuju. See oleks lahe võimalus oma silmaga näha seda maailma, mis teinekord on kiivalt varjul rõõmsa ettekandja või kelneri naeratuse taga 🙂

Üks teistmoodi tore jõulukink oleks ka näiteks õhtusöök pimedas. Võib tunduda ju täitsa nagu mittemidagiütlev istuda pimeduses või süüa, kuid tegelikult võib oma mugavustsoonist välja tulemine panna kogema igapäevaseid asju hoopis teistmoodi. Kujutage ette, et te ei tohiks terve päev kasutada pöidlaid. Tundub alguses lihtne ülesanne, kuid tegelikult pastakaga kirjutamine või isegi nõude pesemine muutub omaette seikluseks. Nägemisega on sama lugu. Kui üks meel on kaetud, siis teised meeled hakkavad võimsamalt tööle. Kindlasti ka maitsemeeled. Võimalik, et selline jõulukink paneb teid toidu söömist kogema nii, et hiljem tahategi ainult pilkases pimeduses einestada.

Kingitus.ee lehel on huvitavaid ning põnevaid elamusi veel rohkemgi. Alates massaažidest ning lõpetades langevarjuhüpetega. Minge kasvõi kohe vaatama, sest alati ei pea olema jõulukink mingi ese, vaid kinkida võib edukalt ka elamusi.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here