Magusad pallid

Sel korral teeme tutvust Kalevi magusa ja rikkaliku pallimaailmaga. Nimelt on viimaste aastate jõuludel kommi- ja piparkoogivalikus laineid löönud uudsed Kalevi krõbedad piparkoogipallid ja dražeed. Pallikesed on ideaalsed kingikotti, aga ka kiireks magusa- ja piparkoogiisu leevenduseks sulle endale. Kes piparkookidest ei hooli, need saavad proovida mandli- või apelsinimaitselist dražeed. Meie proovisime igaljuhul kõik maitsed ära.

Magusad pallid

Esiteks köidab meie pilke lilla ja kuldse disainiga purk, mille sees peidavad end Kalevi Jõuluvürtsised mandlid šokolaadis. Kuldpruunikad piimašokolaadipallid lausa panevad kätt enda järele haarama.

Magusad pallid

Šokolaad katab enda alla suhkruja vürtsiseguga mandlid, mis maitsevad mõnusalt pähkliselt ja krõmpsuvad ka vastavalt. Tegelikult võiks nime järgi veel rohkem vürtsikust oodata, samas on seda parajalt ja muud maitsed ei kao selle varju. Mis saaks üldse mandli ja šokolaadi koosluses valesti minna?

Magusad pallid

Vahelduseks proovime Kalevi piparkoogipalle hoopis valges šokolaadis. Punane peene jõululiku disainiga pakend saab ka kohe maksimum stiilipunktid. Pakendis on valged siidjad šokolaadikuulid, mida hammustades ilmutab end mõnusalt krõmpsuv piparkoogitäidis. Esmapilgul meenutavad valged kuulid justkui kerget maisipalli, aga tegelikult osutub sisemus palju tihkemaks ja sarnaneb piparkoogiküpsisele. Meie sõber Jana tõdeb, et talle meeldivad mahedamad ja hapukamad maitsed ning seega on praegune pakk valgeid piparkoogipalle juba võitnud tema südame!

Magusad pallid

Valgetele piparkoogipallidele sarnanevad pakendilt ja olemuselt väga Kalevi piparkoogipallid piimašokolaadis. Suurimaks erinevuseks on see, et piparkoogitäidist ümbritseb piimašokolaad. Krõmps ja tihke sisu on üldjoontes eelnevatega sama, kuigi maitsevad tänu piimašokolaadile isegi veidi magusamalt. On tunda piparkoogile kohast vürtsikust. Võiks öelda, et tegemist on ideaalse jõulukomboga, kus kohtuvad piparkoogid ja šokolaad – ideaalne!

Magusad pallid

Kalevi apelsinipallid tumedas šokolaadis on siit valikust kõige tugevama maitsega, seega jätsime selle viimaseks. Suussulava tumeda šokolaadiga kaetud apelsinipallid on pakitud väikesesse punasesse kotikesse. Esmalt kerkibki maitses esile intensiivne, aga mõnus apelsinine mekk, mis kohati meenutab marmelaadi. Apelsin annab kommile hapukust ja kergelt magusa maitse ühteaegu, tume šokolaad täiustab seda mõrkjama alatooniga. Tume šokolaad ja apelsin omavahel töötavad alati! Näib, et see toode oli meie testgrupi üks kõige lemmikum maius!

Magusad pallid

Kõik neli valikut on väga toreda pakendiga ja sobilikud taskukohaseks kingituseks jõuluvana kingikotti või sussi sisse poetamiseks, aga loomulikult sobivad ka niisama nosimiseks. Siit leiavad lemmiku nii magusa piimašokolaadi sõbrad, kui ka need, kes eelistavad veidi mahedamaid maitseid tumeda šokolaadi näol.

Magusad pallid

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here