Retseptisahtel kingiidee

Me hoiame Retseptisahtlis end kevadeteemaliste postitustega siiski kindlal joonel, ning kes meid süüdistada saaks? Sellise linnulaulu ja päikesehellituse saatel on lausa võimatu millestki muust mõelda, kui sellest, kuidas äsja saabunud kevadilust ikka viimast võtta. Seega, kuna meie seltskondades on viimasel ajal kevadised sünnipäeva- ja aiapeod aina sagedamaks sündmuseks saanud, seadsimegi sammud taaskord Koduekstra poole ja valisime välja mõned oma lemmikud kevadised esemed, mida sobiks igale sündmusele kingituseks viia.

  1. Jamie Oliveri seeria säilituspurk

Jamie Oliveri seeriast oleme ka varem rääkinud, aga kvaliteedi peale pole õigust kunagi nina krimpsu tõmmata, eks ole? Minul istub kodus selliseid stiilselt hubaseid säilituspurke lausa mitu: ühes seisab riivsai, teises valge suhkur ja kolmandas lausa melassine muscovado. Sellised purgid teevad köögis igapäevatoimetused eriti mugavaks, sest purgil olevatele siltidele saab kenasti purgi sisu peale kirjutada; ühe kuivaine leidmiseks ei pea eelnevalt kaheksa purki läbi käima, nagu minul ennist köögis kombeks oli.

  1. Kaunis kinkepakendis tordilabidas

Olgem ausad, see kingiidee on lausa mitmel tasemel asjakohane; mitte ainult ei ole tordilabidas ideeliselt perfektne sünnipäevakingitus – kes ei tahaks sünnipäeval esimese asjana oma kingitust kasutama hakata ja torti serveerima kukkuda – vaid lisaks on see niivõrd kaunilt pakendatud ja esitletud (taaskord esineb minu lemmik roosatäpiline värvipalett), et hoolimata kerglapsikust disainilahendusest sobib see kõiksugu sünnipäevapidudele. Mina kavatsen täpselt selle tordilabida tulevase sünnipäeva tarvis soetada, mida viivad läbi eksklusiivselt täiskasvanud meesterahvad – situatsioonihuumor, lõbus mälestus ja sentimentaalne väärtus garanteeritud.

  1. Maailmakaardiga kaunistatud (reisi-) kruusid

Stiilsed ja mugavad reisikruusid on juba iseenesest viimasel ajal kohustuslikuks trendikaubaks muutunud, kuid meie lemmikuteks osutus komplekt kruuse ja reisikruuse, mida ilustavad värvikad maailmakaardid – tassi ümber maailma tassi kogu maailmaga (päris hea? ei? vabandan sügavalt). Tegelikult, isegi kui sinu sõpruskonnas otseseid maailmarändureid ja geograafiaõpetajaid ei leidu, kulub tänapäeval igaühele ära kerge süst wanderlusti.

  1. Lustlik teekomplekt ‘Haldjaaed’

Viimase kingiideega jätkame varajasemalt käsitletud teeserviisiteemat ja pakume välja veel ühe, seekord eriti rikka visuaaliga serviisi, mis koosneb nii mõnusalt õhulise tooniga kruusidest kui ka elegantsest teekannust, millel ilutsevad mitmed värvikad tegelased ja floraalmustrid – jututeema iseenesest. Sarnaselt eelnevalt soovitatud lahedale tordilabidale on ka need juba kenades lipsukestega pakendites – soovi korral võib kingitused niisama lihtsalt poest ära osta ja nendega otse peole sõita.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here