Kööginõud - Retseptisahtel

Kevad on käes ja kui pakane nüüd uuesti suure hurraaga tagasi ei tule, siis võib hakata juba rahuliku südame (ja väljas laiuva sula- ning jääväljadega) ootama ja mõtlema erinevate kevadiste tähtpäevade peale. Kuna köögis toimetamist on meie blogiseltskonnal rohkem kui küllalt, siis et endalgi meel värskena hoida, tuleb rõhku panna ka sellele, et meie kööginõud meile endile igavaks ei muutuks.

Teame kõik, et kööginõude valik poodides on sama kirju kui lähenevate pühade munad! Just seetõttu ja nendele pühadele mõeldes teile mõned soovitused ka anname.

Meie blogi tihedad lugejad on ilmselt aimanud, et armastame väga põhjamaiseid mustreid, delikaatseid värvitoone ja skandinaavia minimalismi. Täna lähenema asjale aga hoopis teise nurga alt: mida kirjum ja värvilisem, seda uhkem!

Koduekstrast leidsime täna näiteks teetassid ja teisedki kööginõud, mida seal on taas saada üksteisega sobivate mustritega, kuid väga erinevates kirjutes värvitoonides. Meie valisime välja tumeroosad ja sinised. Koduekstra e-poes ja esinduskauplustes on valik muidugi hulga suurem. Naistepäevaks saadud kollaste tulpidega mõjuvad need meie laual eriti kihvtilt.

Nii kaua, kui loodus meie kliimas veel värve täis ei ole ja lilled ei õitse, soovitame värvid tuppa tuua poest ja interjöör köögis ning söögitoas ise värviliseks muuta. Soovime teile sulnist kevadpühade ootust ja ikka kevadisi värve teie kõigi kodudesse!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here