Kruusid Retseptisahtel

Kõige nunnum päev aastas on peagi käes. Lisaks sellele, et tegu on lihtsalt fantastilise ettekäändega oma sõpradele ja lähedastele koogikesi, muffineid ja maitsvaid suupisteid küpsetada, võib mõnele neist ka toreda üllatuse hoopis mõne ilusa tassi, taldriku või pannilabida näol teha. Ka meie vaatasime selle pilguga täna poodides ringi ja leidsime eriti kihvti lahenduse Koduekstrast – armsate kirjadega kruusid.

Meie soovitused tulevad ilmselgelt meie endi järgi ja enamik meie sõpradest ja lähedastest on suuremat sorti köögikultuuri sõbrad. Just seepärast ei ütle nad kunagi ka ära kingitustest, mis just selle osaga kodust seotud.

Sõbrapäev toob endaga kaasa kõikvõimalikud pühendustega asjakesed ja vidinad. Tarbetu nänni sõbrad me just ei ole ning just seetõttu meile needsamad kruusid ka silma hakkasid. Nunnud kirjakesed – olemas! Otstarve ja praktilisus – ka olemas!

Kel suurem huvi, võib endale erinevate kirjakestega terve serviisi soetada. Meie valisime välja kruusid kirjadega “Love,” “Believe,” “Happy,” “Life,” ja “Hope.” Kirjakeste taustaks on erinevad valge ja mustaga disainitud mustrid.

Soovime teile eriti armsat sõbrapäevaootust!

Vaata ka meie teist postitust kruusidest siit!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here