Lauakaunistused Retseptisahtel

2016. aasta tõmbab vaikselt otsi kokku ning ka Retseptisahtel kavatseb maha pidada korraliku peo, et uuel aastal uue hooga jätkata. Kuna vana aastaga tuleks kõigepealt korralikult hüvasti jätta, teeme ka meie peoks ettevalmistusi juba praegu. Jagame ka teiega mõningaid nippe, kuidas oma aastavahetuse pidulaud glamuurselt ja maitsekalt dekoreerida ning millised lauakaunistused seks puhuks valida.

Märksõna, mille järgi kõik kaunistused valisime, on ilmselgelt sära. Et aastavahetus võimalikult suure sära ja sädeluse all mööduks, alustasime kaunistuste valimist selle märksõna järgi juba kõige alusest ehk laudlinadest ja taldrikutest. Leidsime Koduekstrast korraliku valiku kitsamaid laudlinasid – nii hõbedasi, kuldseid kui ka erinevate värvidega ning valisime enda lauale hõbedase. Taldrikute alla sobisid sealt samast kuldset värvi suured plastist taldrikud.

Lauanõud valisime Maku toodete seast – nii eelroaks kui ka põhiroaks klassikalised valged taldrikud. Ahjuvormi küpsetamiseks ja serveerimiseks sobis imehästi Jamie Oliveri küpsetusvorm.

Et laud veelgi pidulikumaks teha, jätkasime ka edasi säravate kaunistuste valimisega. Koduekstra pakub erinevaid kuldseid ja hõbedasi kaunistusi igale maitsele. Meie valisime stiilsed kuldsed küünlajalad ning nendega väga kenasti sobivad samuti kuldse äärega vahuveinipokaalid. Taldrikutele või nende kõrvale sobivad imekenasti kulla- ja pronksikarva dekoratiivõunad.

Soovime teile aastavahetuse planeerimisel palju loomingulisust ning kamaluga lusti uue aasta tervitamisel!

Vaata veel lauakatmise postitusi siit!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here