Looduslik Retseptisahtel

Grillhooaeg pole kaugeltki mitte läbi – suvi ju veel kestab! Süütevedelikud lähevad grillimisel kui soojad saiad. Kes see ikka enam viitsib kive omavahel kokku hõõrudes liha küpsetada. Grillimiseks mõeldud süütevedelik kiirendab ju oluliselt kogu protsessi ja teeb grillmeistri elu palju lihtsamaks. Siiski, siiski – enne süütevedeliku ostmist tuleks uurida, mida see sisaldab! Meie leidsime poelettidelt aga loodusliku variandi, mis tervist ei ohusta.

Kahjuks sisaldavad paljud poodides müüdavad süütevedelikud denatureeritud piiritust, mis võivad sisaldada tervisele ohtlikus koguses aineid, näiteks metanooli. Need võivad sinu organismi sattuda nii õhu kui ka sellega kokku puutunud toidu kaudu. Meie tegime aga põhjalikult eeltööd ning leidsime lõpuks vedeliku, mida võib julgelt sütele niristada.

Looduslik Retseptisahtel

Scanola Baltic on turule tulnud Eestis toodetud loodusliku Grillisüüteõliga, mis on valmistatud rapsiõli baasil. Süttimise soodustamiseks on lisatud õlile vähesel määral alkoholi, mis põleb süütamisel kiirelt ära ja edasi jääb põlema vaid puhas rapsiõli. See tähendab aga kahte olulist asja:

1. Grillisüüteõli on tervisele ohutu;
2. see ei jäta toidule süütevahendist tingitud kõrvalmaitset ega ebameeldivat lõhna.

Tervis ja kvaliteet ennekõike!

Grillisüüteõli on müügil aianduskeskustes Hansaplant ja Hortes, ehituskauplustes Espak, Decora, Ehituse ABC, suuremates Selverites ning hulgilaos Kaupmees.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here