Termospott Retseptisahtel

Teate seda probleemi, kui ajanappus söögi valmistamisel pidevalt pitsitab? Üks pereliige tuleb varem ja teine hiljem ning söögitegemist peab planeerima. Teed toidu valmis ja paned küll karpi, aga plastkarp kaua toitu soojas ei hoia. Järgmine inimene tuleb koju ning peab ikkagi sööki soojendama hakkama.

Minul oli sama mure. Tegin toidu valmis, sest pidin ise kuhugi minema, aga kuna teised pereliikmed tulid alati hiljem, siis selleks ajaks oli toit juba külm. Õnneks on see mure nüüd lahendatud! Leidsin Koduekstrast sellise termospoti, mis hoiab toidu soojana lausa viis tundi.

Termispott Retseptisahtel

Termospotti võib sisse panna ükskõik mida ning toit ei lähe külmaks. Teisalt hoiab pott ka külma: kui sõbrannad külla tulevad, võid jääkuubikud sinna sisse panna, kaane peale asetada ning poti lauale panna. See tähendab vähem külmkapi juurde kõndimist ning ükski jutt ei jää kuulmata.

Termospott on kõige suurem abiline ka grillhooajal. Mäletan, et suvel läks liha alati ruttu külamks, kui piisavalt kiiresti neid sööma ei asutud. Seega, kel veel plaanis aias mõni grillipidu maha pidada, siis otsi välja ka oma termospott!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here