Munavormid

Valmistamisaeg: 2 min

Küpsetamise aeg: 8 min

Kokku kuluv aeg: 10 min

Koostisained

  • Muna

Valmistamisõpetus

  1. Keeda munad.
  2. Pane kooritud munad vormide sisse.
  3. Tõsta vormid külmkappi seisma.
  4. Võta kujudega munad vormide seest välja.

Munavormid

Lustakad munavormid

Lihavõttepühad on see aeg, kus muidu igavad munad saavad endale värvilised ja kirevad rüüd. See on munade jaoks ainuke aeg aastas, kus nad saavad tõeliselt särada. Igapäevaselt on keedumuna ikka selline tühi, hall ning ühevärviline tegelane. Mida siis veel võiks ette võtta munadega, et need natukenegi põnevamaks muuta? Appi tulevad erikujulised munavormid.

Munavormid on mõeldud juba keedetud munade kuju muutmiseks, et teha need lõbusaks ja rõõmsaks. Saadaval on need Apelsini poes ning nelja erineva kujuga: jänes, auto, karu ja kala. Mis võiks olla veel lihtsam, kui keeta õhtul valmis lastele munad, need vormi panna ning hommikul külmkapist välja võttes on lõbusad tegelased nagu naksti valmis. Munavormid näevad ka ise väga rõõmsavärvilised välja ning nende kasutamine on äärmiselt lihtne. Nagu üllatusmunad, mille sees on päriselt muna.

Munavormid

Kindlasti tekib hommikuti laste silmades tore üllatusmoment ning vanematel on lihtsam ka oma võsukesi nii muna sööma panna. Keedumuna, mis enne tundus nii igav ja üksluine, avab ennast hoopis teisest küljest. Huvitavaid asju ikka mõeldakse tänapäeval välja.

Samuti võib erikujulisi munasid kasutada ka näiteks salatite ja teiste roogade kaunistamiseks. Miks mitte. Lisaks annab see ka ju munadepühadel juurde uusi võimalusi, kuidas mune huvitavamalt serveerida.

Munavormid

Munavormid on ka lahe kingiidee kõigile lapsevanematele. Isegi meie polnud enne selliseid vorme oma silmaga näinud. Kindlasti on paljudel peredel sellised abimehed köögist puudu, miks mitte siis neile need kinkida. Kõik ju sooviksid, et nende hommikusöögid muutuksid veel lõbusamaks.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here