Nõud

Kevad on käes, kuid lilled ei õitse. Pole veel vist õige aeg. Päike vahetevahel näitab enda nägu, kuid see nägu ei sära ja läheb kohe ka pilve taha peitu. Tahaks ju sooja ja päikest ning tõelist kevadet! Mida seni teha kuni kevad päriselt kohale jõuab?

Üks lihtne viis, kuidas kevadet tuppa tuua, on osta endale rõõmsad ja lillelised nõud. Jaapanis ja Hiinas on väga populaarne sisustada oma kodu disainiga, mis imiteerib loodust, mis on täis erinevaid värve ja õisi. Õnneks on ka meie kodumaal võimalik osta nõusid, mis loovad kevadisema tunde. Meie soetasime enda nõud Koduekstrast! Tegu on siis Navy Rose tootesarjaga, mis koosnevad desserttaldrikutest ja tassidest. Valida on kahte värvi toodete vahel. Ühed nõud on tumesinised ja teised valged. Mõlema disaini puhul on kasutatud rooside ja teiste lillede motiive. Nõud on stiilsed ja vastupidavad.

Nõud

Desserttaldrikud on piisavalt laiad, et sobivad isegi kasutamiseks suupistealusena. Mõnikord on hea nende pealt näiteks torti süüa, kuid teinekord saab sinna peale lõigata ka mitmekesise suupistevaliku. Ideaalselt sobivad sellised nõud nö kohvipausi ajaks. Kohv tassidesse, küpsised ja koogid taldrikutele ning kohvipaus võib alata!

Nõud

Kui sellised nõud on kodus olemas, siis ega enam väga tähele panegi, et väljas veel lilled ei õitse. 🙂

Nõud

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here