Nugade komplekt Retseptisahtel

Tahad tühjale köögipinnale midagi stiilset ja praktilist paigutada? Meil on selleks hea idee! Leidsime poest ühe moodsa nugade komplekti, millega on kaasas pilkupüüdev hoidik! Nugade komplekt sobib igasse kööki nagu valatult!

Igal tõsisel kokal on köögis käepärast õiged noad! Aga kus hoiab üks õige meisterkokk oma nugade komplekti? Kindlasti mitte sahtlis! Noa kokkupuutumine teiste köögiriistadega võib tekitada noa terale kriimustusi ja sälke, mille tagajärjel muutub nuga aina nürimaks. Pidevalt uute nugade ostmise asemel on otstarbekam soetada endale spetsiaalne nugade hoidja.

Selle kuu kõige ägedama noahoidja leidsime me Koduekstrast. Tegelikult on tegu küll nugade komplektiga, mille juurde kuulub ka hoidik, kuid see annabki meie leiule plusspunkte juurde! Komplekti kuulub viis erineva otstarbega roostevabast terasest nuga ning plastikust harjastega hoidik, kuhu on tõeliselt mugav nuge asetada. Mõelge – te ei pea söögitegemise ajal määrdunud kätega enam sahtli kallale nuge otsima minema! Tõmbad hoidikust õige noa ja hiljem ongi vähem puhastamist!

Lisaks otstarbekusele on stiilne nugade hoidja tühjal köögipinnal justkui aksessuaar. Eriti ilus näeb see välja veel siis, kui noad sobivad oma värvilt ja olemuselt hoidikuga ideaalselt! Saadaval on veel ka rohelist ja punast värvi komplektid!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here