Piknik

Suvesoojad kütavad praegu ikka korralikult. Suur rõõm on kõigil nendel, kellel puhkus või koolivaheaeg kätte jõudnud. Vesi on järvedes ja meredes soe ning liivased rannad lausa kutsuvad päikese kätte peesitama.

Enne randa minekut tuleks selleks ka korralikult valmistada. Korralda ise üks mõnus piknik, kust ei puudu hea söök ning põnevad tegevused. Käisime ka meie rannas ning võtsime kaasa Koduekstrast erinevaid asju, et pidada maha üks lõbus piknik. Järgnevalt jagamegi teile soovitusi, mida võiks randa kaasa võtta või mida rannas üldse teha on võimalik.

Piknik

Kui randa minna, siis ennekõike tuleks kaasa võtta rannarätik või lina. Kõige paremini sobiks võtta puuvillane pleed, mis on pehme ja piisavalt suur. Pleedil lesides ei pea muretsema, et asjad liivaseks saaksid. Kui pleed on laiali laotatud, siis sinna võib asetada kõik, mis korralikuks piknikuks vajalik. Kui on soovi ka päikeseloojangut nautida, siis võiks kohe maasse torgata mõned tõrvikud ja pleedi äärtesse asetada laternad. Laternate raskus hoiab pleedi ka tugeva tuulega korralikult paigal.

Piknik

Pikniku jaoks läheb kindlasti vaja ka erinevaid söögiriistu. Kuna tavalisest plastmassist noad, kahvlid ja lusikad pole väga keskkonnasõbralikud, siis soovitame kasutada Smile’i biolagunevaid söögiriistasid. Neid on samuti võimalik leida Koduekstra poest. Smile 100% biolagunevad noad, kahvlid ja lusikad koosnevad 100% maisitärklisest toodetud polüaktiinhappest. See ei tähendab, et kui piknik peetud, et siis võib kõik söögiriistad loodusesse vedelema jätta. Nende lagunemine võtab ikkagi aega kuskil 6 kuud ning kindlasti tuleks need pärast kasutamist prügikasti ära visata.

Kui kõik pikniku jaoks vajalikud söögid ja joogid linale valmis kaetud, siis võib alati teha rannas ühe korraliku sulgpallimängu. Sulgpall sobib kindlasti nendele inimestele, kes ei viitsi niisama päevitada ning eelistavad rannas aktiivsemaid tegevusi. Kõige parem on mängida siis, kui ei puhu tugev tuul.

Piknik

Kui kaasa võtta toitu ja jooki, siis võiks mõelda ka sellele, et kuidas neid transportida. Meie kasutasime asjade hoidmiseks termokotte, sest need hoiavad toidud ja joogid mõnusalt jahedas ning võtavad ka vähem ruumi, kui termokastid. Lisaks näevad palju stiilsemad välja.

Sellel aastal on Eestis väga ilus ja soe suvi. Pidage maha üks korralik piknik või viibige niisama palju looduses, sest ilus suvi ei pruugi igal aastal tulla. Kena suve jätku kõigile!

Piknik

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here