piimavahusti

Mõnus on see tunne, kui rüüpad kohvi ning huulte ümber jäävad rõõmsad piimavurrud. Vurrud tekivad tavaliselt kohevast piimavahust. Kui harilikult läheb vahustamiseks vaja kalleid kohvimasinaid, millel on vahu tegemise funktsioon, siis tegelikult saab ka palju lihtsamalt hakkama.

piimavahusti

Maku piimavahusti on just üks selline tore abimees, mis lööb piima vägevalt vahtu ning teeb kogu töö ära voolujuhtmeta. Kuidas see siis käib? See töötab patareidega, mis tagab kiire vahustamise, kuid juhet seina lükata pole vaja. See käib nii, et kõigepealt võtad piima, siis valad selle piimavahusti sisse. Seejärel asetad peale kaane, vajutad kaanel olevat nuppu ning väike vispel hakkabki tööle. Mõne hetkega ongi kohev ja maitsev piimavaht valmis. Saadud vahu võid valada piimale peale, kuid meie soovitame toimida vastupidi. Vala kõigepealt saadud vaht tassi ning seejärel vala peale kuum kohv. Kohv läheb piimast otse läbi ning vaht jääb ikkagi tassi katma. Nii on kõik palju lihtsam ning valades piim seguneb alt ka juba natuke kohviga.

piimavahusti

Selline elektriline piimavahusti võib olla ka väga hea soolaleivakink, kui ise näiteks pole kohvijooja, kuid tead, et su sõber või sõbranna on. Seda on väga hea ka näiteks tööle kaasa võtta. Kui oled harjunud vahustatud piimaga kohvi jooma, siis ei pea sa sellest nüüd ka tööl loobuma. Piimavahusti lööb kõik piimad kenasti vahtu, kuid kõige paremini vahustab see rammusamaid piimasid. Piimavahusti leiate Koduekstra e-poest ja kauplustest.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here