Punane vein

Ilmad kisuvad viimasel ajal juba päris tigedaks. Lubatakse lund, kuid sajab lörtsi. Lubatakse kuiva külma ilma, tegelikkuses vaatavad vastu vihm ja porilombid. Parem on lõõgastuda kodus koos mõnusa raamatuga ning kõrvale võtta üks hea punane vein.

Punane veinTänane veinisoovitus tuleb meile Tšiilist ning veiniks on Cono Sur Reserva Cabernet Sauvignon täidlane punane vein. Cono Sur veinikoda on asutatud 1993. aastal ning nad on keskendunud kvaliteetsete veinide tootmisele.

Antud punane vein koosneb peamiselt Cabernet Sauvignoni viinamarjadest (90%). Lisaks on kasutatud vähesel määral Shyrahi, Malbeci ja Aspiran Boucheti viinamarju.

Punane vein

Meie punane vein on aroomilt ürdiselt marjane ja täidlane. Tunda on üleküpsenud mustsõstraid, magusaid vürtse, pipart, tubakalehti, mõrušokolaadi, münti ja lagritsat. Aroomi lõppu lisandub ürdist vürtsikust koos röstitud kohviubadega.

Punane veinMaitse on täidlane ja tihedalt marjane, tunda on mustsõstraid, kuivatatud musti ploome ja ürte koos struktuursete tanniinidega.

Ideaalselt sobib Cono Sur Reserva Cabernet Sauvignon punane vein röstitud lihatoitude ning täidlaste juustudega.

Noorem punane vein sobib kõige paremini nautimiseks Bordeaux’ tüüpi pokaalidest. Meie saime enda stiilsed klaasid Gastrolinkist.

Punane vein

Ega muud ei jäägi üle, kui soovida, et tali taeva ei jääks ning vein otsa ei lõpeks.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here