r-kiosk

Mõnda aega tagasi kutsus R-Kiosk meid Kalamaja Kokaklubisse ühele toredale üritusele. Te kõik olete kindlasti juba kuskil reklaami näinud, et R-Kiosk tuli koos Joel Ostratiga välja uute toodetega. Just neid me degusteerida saimegi. Valikus on huvitavaid salateid, magustoite ning snäkke.

Kogu menüüga saab tutvuda siin http://rkiosk.ee/menuu/joel-ostrat/, aga meie toome välja mõned lemmikud, sest oma silm (toidu puhul vast suu) on kuningas ning peate neid ikka ise ka proovima :).

Salatid on 200g pakendites, mis on just parasjagu, et saada üks mõnus kõhutäis. Hind jääb neil 4-5 euro vahele, mis on küll veidi kallim hinnaklass, aga kindlasti on tooraine kvaliteetne ning ausalt öeldes tervislik toit ongi tänapäeval veidi kallim.

Salatitest olid lemmikud Veiselihasalat hummusega, Tuunikalasalat jogurti ja jalapenoga (Maiken kala ei söö, aga ütles, et see tundub isegi söödav ja maitsel polnud viga) ja Vegan salat. Üldiselt oli kasutatud tooraine väga põnev ning neile, kes tervislikult toitunud pole, võivad R-Kioski salatid isegi võõrastavalt mõjuda. Teisalt on need kindlasti trenni- ja figuurisõprade lemmikud. Meie arvates on neid salateid väga mugav väljasõitudel tarbida, sest kuskil peatusi tehes on ikka valikuteks midagi rasvast ja ebatervislikku. Põika aga R-Kioskist läbi ja võidki nautida üht väärtuslikku toidukorda.

Chia seemnetega magustoidud jäid minu maitse jaoks tiba kuivaks, sest mulle meeldib selline vedelam või kreemisem variant rohkem, kuid Maikenile need maitsesid ning ta teeb tegelikult tihti ka hommikuti omale sarnase hommikusöögi. Huvitavam oli see Chia ja mangomaius – banaan ja mustikas on võib-olla nii igapäevased aga see mango andis küll sellise mõnusa suvise nüansi juurde ja oli väga hea.

Meie kõige-kõige-kõige suuremad lemmikud olid aga snäkid – BBQ seemneleivad röstsibulaga ja Vürtsikurk. No neid kahte võiks tõesti lõpmatuseni süüa. Täiega head olid. Seemneleib ei olnud ei kõva ega pehme, vaid selline põnev vahepealne. Lisaks oli see kaetud ülihea BBQ kastmega ja maitses oi kui hästi. Ja no kurgid olid ideaalsed – täpselt parajalt krõmpsud ning maitselt teravad.

Tegelikult on väga tore, et ettevõtted näevad üha rohkem vaeva ning teevad ka tervislikemaid roogasid. Seega soovitame ka teil kindlasti uusi R-Kioski ja Joel Ostrati tooteid proovida. Andke meilegi teada, kuidas teile need maitsesid.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here