Meeste reisikruus Retseptisahtel

Soojemate aastaaegade saabumisega käsikäes on tahes-tahtmata tekkimas ka soojad reisimõtted – puhkuseperioodil tahaks ju suunduda patareisid laadima kas tõelisesse eksootikasse, vahemerelisse idülli või niisama pea et kohalikku loodust nautima. Ühel korralikul puhkusel on ju ammendamatus koguses kasutegureid: lisaks füüsilisele lõõgastumisele tõstab lähedastega kvaliteetaja veetmine tuju, ning kohustusteta lõõgastumine pühib mured kiiremas korras peast. Tegemaks puhkuse (ja muidugi ka igapäevaelu) veel mõnusamaks, krabasime Koduekstrast juba ennatlikult mõned oma viimase aja lemmikud – keraamilised reisikruusid.

1. Reisikruus ‘Teepaus’

Alustame isikliku lemmikuga, mida oleme ka varem välja toonud – kuigi antud kruus on paljude silmis oma elegantselt roosatäpilise disainiga pigem õrnemale soole suunatud, sobib see tegelikult igaühele, kel jagub küllalt värviarmastust või iroonilist huumorimeelt. See on ka pakutute hulgast üks universaalsematest kruusidest, sest omab kaunilt neutraalset värvipaletti ning esindab kena, klassikalist disaini.

2. Reisikruus ‘Axel’

See kruus on ilmselgelt loodud mehisele mehele, kes tahab ka Sencha teed rüübates oma ohjeldamatut testosteroonirohkust ja habemetihkust väljendada. Lisaks on stiilipuhtalt mustale kruusile trükitud mõnusalt humoorikas sõnum: “This isn’t really coffee! It’s beer,” ehk emakeeli: “See pole tegelikult kohv! See on õlu.” Stiilne ja humoorikas – just nagu mees olema peakski.

3. Reisikruus ‘Maailmakaart’

Järjekordne juba mainitud reisikruus, mis teemaga niivõrd hästi haakub, et seda lihtsalt ei saa taaskord soovitamata jätta. Värvika maailmakaardiga ehitud kruus on sobilik nii tõelistele maailmaränduritele kui ka niisama reisihuvilistele, kes tööle sõites oma järgnevat puhkust planeerida soovivad. Idee – aseta kruus lauale, keera suletud silmadega seda paar korda ringi ja aseta sõrm kruusile. Kuhu iganes sõrm langeb, on sinu järgmine sihtpunkt.

4. Reisikruus noorematele

Kui terve perekond juba igapäevaselt oma eelistatud kruusidega tööle ja reisule sõidab, pole ju põhjust kõrvale jätta perekonna nooremaid (või niisama nooruslikke?) kohvi- ja teesõpru. Kena, erksa ja noorusliku värvipaletiga kruusi kaunistab pilkuköitev türkiiskaas, ning lisaohutuse tarvis on sel ka hoidmis-sõbralikult kummine käepide ja põhi.

Laste kruus Retseptisahtel

Muidugi ei tasu unustada, et reisikruuse on mõnus nimest hoolimata täiesti universaalselt kasutada; minul ei lähe argielus suurt ühtegi päeva mööda, ilma et oma roosale kruusile kaane peale paneksin ja sellega tööle tormaksin. Seega – seljakotid selga, kruusid kaasa, ja teele-tööle!

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here