Mon repos

Üle-eelmine nädal oli üsna ürituste ning kohtumisterohke, sest vahepeal on tulnud päris mitmeid huvitavaid koostööpakkumisi. Loodame, et kuulete neist üsna pea :). Üle-eelmisel neljapäeval käisime aga Kadriorus sellises huvitavas kohas nagu Mon Repos.

Asukoht on väga mõnus – kohe Kadrioru pargi kõrval, mistõttu on terrassil istudes kergelt intiimne tunne. Samas oleks nagu sattunud kuskile maakohta, sest igalt poolt vaatab vastu kaunis rohelus. Restorani terrass oli üldse kihvt. Muidu on tavaliselt taimedega ääristatud ainult terrassi äär, aga siin oli veidi rohkem vaeva nähtud ning ka terrassi keskele armsaid kompasid tehtud.

Ilm oli õhtul taaskord väga kena ning päike paistis. Kuskil kaheksa ajal läks aga taevas tumedaks ning vihma hakkas kallama. Kuna meil olid täiega head kokteilid juba sees ning meeleolu ülev, siis meid see vihmasabin ei häirinud ning viimase võiduka lauana nautisime veel kaua Mon Repos restorani kaunist terrassi.

Nii nagu väljast, on maja ka seest päris äge. See on väga hästi renoveeritud ning näeb ilus välja. Restoran läheb läbi mitme korruse ning igal korrusel on ka oma väike armas rõdu, millelt avaneb kaunis vaade kogu alumise korruse terrassile ning Kadrioru pargile.

Kahjuks seekord toidust väga rääkida ei saa. Vihmaga ruttasid kõik majja sisse ja lauad täitusid kiiresti inimestega, kes omale toitu hakkasid tellima. Meie leppisime seetõttu mõne suupistega, mida ürituse alguses pakuti. Väljanägemine oli neil uhke ning ka maitsed olid suurepärased. Kahjuks oli suurem rõhk alkoholil, mistõttu saime ainult põgusa maitse seal pakutavatest roogadest suhu. Samas on see taktikaliselt väga nutikas :). Peame uuesti sinna õhtustama minema, et täieliku ülevaate saada.

Kuna tegu on veidi kallima ning peenema restoraniga, siis vast igapäevaselt seal käima ei saa hakata, aga mõne tähtsama sündmuse puhul soovitame teil kindlasti laud broneerida ja usume, et emotsioonid, mida seal kogete, on ainult positiivsed.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here