Šabloonid

Valmistamisaeg: 2 min

Küpsetamise aeg: 0 min

Kokku kuluv aeg: 2 min

Koostisained

  • Latte või kakao
  • Kaneel

Valmistamisõpetus

  1. Tee valmis Latte või kakao (lihtsalt vahune piimakohv annab parema lõpptulemuse).
  2. Võta sobiv šabloon ja tõsta lusikaga šabloonile kaneeli.
  3. NB: raputa kaneeli läbi šablooni ühtlaselt, et ei jääks auke.
  4. Tõsta šabloon ära ja näedki ilusat lõpptulemust.

Šabloonid

Šabloonid kohvi kaunistamiseks

Mõne asja kohta on raske öelda midagi muud kui vahva, näiteks too rätsep kes seitsmele kärbsele ühe hoobiga otsa peale tegi ja tagatipuks veel printsessi südamegi võitis – vahva. See üks küla Saaremaal mille nimi on Vahva – vahva ning loomulikult ka need šabloonid, millega oma kohv või kakao ära dekoreerida. No on ju vahvad.

Šabloonid

Käik kaupluses Apelsin on meile järjekordselt pakkunud midagi huvitavat millega igapäevastesse asjadesse pisut põnevust lisada – nende šabloonidega saad lapse kakaole teha kaneeliga toreda näokese, kallima hommikukohvile armsa südame või hoopis, täht nagu sa oled, teha see ka enda kohvile. Šabloonikomplekti neljas liige aitab sul teha väikest lillekujundit.

Šabloonid

Tegelikult ei pea ju piirduma üldsegi mitte vaid jookide dekoreerimisega – need šabloonid sobivad imehästi ka näiteks magustoitude kaunistamiseks. Võta lapsed appi, asenda kaneel tuhksuhkruga ja saad koogitükile teha ühe magusa tähekese või kasuta kakaod ja tee toredad südamekesed cupcakes-idele.

Šabloonid

Kõik šabloonid on tehtud roostevabast terasest, tähendab loomulikult seda, et rooste neile peale ei tule, aga ka puhastada on neid tänu sellele väga lihtne. Lisaks sellele on šabloonid lõigatud väga puhtalt – pole ohtu, et sõrmed metallservadel viga võiksid saada.

Šabloonid

Tee nüüd julgelt üks käik kauplusesse Apelsin või nende veebipoodi ja leia omale šabloonid mille abil dekoreeritud kohvi või koogiga oma lähedasi üllatada!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here