Sidrunipress

Mida teha siis, kui stress tükib ligi? Kõige paremini on võimalik stressi maandada ennast välja elades. Näiteks võiks minna jõusaali või niisama õue jooksma. Liigutamine teeb imet. Kuid teate, mis veel stressi maandab? Selleks on sidrunite tühjaks pigistamine. Meie proovisime järele ja täitsa toimis. Kõige parem on seda teha siis, kui on olemas sidrunipress, millele on vaja ka natuke jõudu rakendada.

Sidrunipress

Üks selline ülinunnu ja samas väga praktiline sidrunipress on müügil Koduekstra kauplustes. Alguses mõtlesime, et kas nii väike asi saab üldse talle püstitatud ülesandega hakkama? Kuid pärast proovimist, asendus algne kahtlus kiiresti puhta rõõmuga. See väike kollane sidrunipress tegi täpselt seda, mida temalt oodati – pressis sidrunitest mahla välja. Lisaks oli kogu selles pigistamises midagi teraapilist ning rahustavat ning kõik käis väga lihtsalt. Tuleb võtta sidrun, see pooleks lõigata ning pressiga kokku vajutada ning ongi kõik. Natuke tuleb jõudu küll rakendada, kuid väike trenn tuleb igati kasuks. See sidrunipress on nagu väike stressipall, mille pigistamisest saab rohkem kasu, sest lisaks stressi maandamisele saab pigistaja ka värsket sidrunimahla.

Sidrunipress

Mida teha siis sidrunimahlaga? Sidrunimahla võib kasutada erinevate toitude ning kokteilide valmistamisel. Sidrun sisaldab ohtralt C-vitamiini ning sellel on puhastav ja jääkaineid väljutav toime. Hommikune sidrunimahla joomine kiirendab seedimist terve päeva jooksul ning lisaks tõstab mahla tarbimine organismi immuunsust. Näiteks paar tilka sidrunimahla tapab minutiga 92% mikroobidest ja bakteritest, mis asuvad merekarpide pinnal.

Sidrunipress

Soovime kõigile rõõmsat pigistamist ning stressivaba sidrunkollast sügist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here