Electrolux

Mobiiltelefonide ja arvutite maailm ei ole enam ainus, kus on hea mõte enne ostu sooritamist arvustusi ja ülevaateid lugeda. Ka muu kodutehnika on hüpanud tehnoloogialainele ning mis oli varem lihtne kodumasin, võib nüüd olla hoopis keerulisem aga selle võrra kindlasti ka parem. Electrolux EN3853MOW klassikaliselt suur külmkapp on oma näitajatega suurepäraseks abiliseks igale köögis toimetajale. Selle ja mitmed teised Electrolux kaubamärgiga külmikud leiate alati heade hindadega Kaup24-st.

Ainus kodumasin, kus külmem on parem

ElectroluxSelle Electroluxi külmiku külmutusvõimsus on 4 kg/24h, mida saab hinnata väga efektiivseks. Külmutusvõimsus annab aimu, missugust kogust kilogrammides suudab külmkapp jahutada -18 kraadise temperatuurini.

Sügavkülma teeb mahukamaks ka sahtlite SpacePlus® lahendus Electroluxilt, mille abil on külmikus tavalisest rohkem ruumi ja sahtlid kasutavad ära maksimaalse ala.

NoFrost lisa tähendab aga lõppu terve päeva võtnud sügavkülmiku sulatamisele. Ja lõpetuseks aitab sügavkülmik külmutatud toiduainete temperatuuri säilitada kuni 18h ka siis, kui mingil põhjusel peaks elektrikatkestus sedavõrd kaua vältama.

Säästlik, kuid töövõimsuselt allahindlust ei tee

ElectroluxKülmiku aastane elektritarve on 254 kWh ja müratase 43 dB. Nende näitajate juures on aga energiaklass A++ ehk fantastiline jõudlus ja samas võrdlemisi madal energiakulukus. Tänu sellele ei pea muretsema, et uus külmik elektriarvele halvasti mõjuks. Vastupidi, see võib hoopis koduseid kulusid vähendada.

3 klaasriiulit ja eraldi riiul pudelitele tähendab, et kõik mis vaja, saab ära mahutada. Kuni viiele pudelile mõeldud riiul aitab eriti hästi niigi arvel olevat ruumi säästa. Ja selleks, et saada hea ülevaade külmkapis leiduvast, on kasutusel LED-valgustus, mille abil näeb külmiku igasse nurka!

Hästi valitud külmik teeb elu kergemaks

Tagasi kasutusmugavuse juurde minnes, siis Electrolux kasutab TwinTech® FrostFree tehnoloogiat koos FreeStore® lahendusega. See tähendab, et igal toidugrupil pole enam ühte kindlat kohta, kus see piisavalt kaua säilib, vaid jahe õhk jaotub külmikus ühtlaselt. Tänu sellele on kogu külmikus optimaalne niiskuse tase ja ei ole oluline, kuhu toidu asetad, see säilib palju kauem värske ja maitsvana.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here