Termokruus Retseptisahtel

Kuigi suvel ammutame me endale energiat värsketest marjadest ja eredatest päikesekiirtest, vajavad tee- ja kohvisõbrad sõõmu kosutavast joogist. Hommikul tööle minnes, sõpradega metsas matkates või õhtul mere ääres päikeseloojangut vaadates on sinu parimaks kaaslaseks mugav termos, mis laseb sul nautida sooja piparmünditeed või hõrku kohvi.

Me lausa armastame ilusaid, stiilseid, originaalseid ja põnevaid leide, mida suuremad või väiksemad poed meile pakuvad. Eelmisel kuul nägime me Koduekstras silmapaistvaid termokruuse, mis koheselt võitsid meie südamed. Ostsime ühe roosa ja teise musta ning katsetasime neid tervelt kuu aega.

Milline on meie hinnang?

Oleme Koduekstra termokruusidega väga rahul. Oma suuruselt on nad mugavad käes hoidmiseks või kotti pistmiseks ning mahutavad ilusti tervelt ühe inimese joogikoguse. Plussina toome välja ka termose vastupidavuse: jook püsib soojana tunde ning kruusina kasutatav kaas hoiab vedelikku kindlalt termoses. Kõige rohkem meeldib meile aga termoste tagasihoidlik silmapaistvus ning naiselik elegantsus. Kusjuures musta värvi termos näeb üllatavalt kena välja ka ilust lugupidava mehe käes.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here