Puhkus Retseptisahtel

Meil on väga hea meel, et Retseptisahtli jahisõidu auhinnamängust on osa võtnud juba väga palju toredaid inimesi. See näitab, et peale meie on meresõpru teisigi. Aga mida purjetamisele selge panna? Jahisõidul on kõige tähtsam hetke nautimine. Seetõttu otsi endale purjetamiseks selga riided, mis lubavad sul tunda ennast tõeliselt hästi ja näevad kadestamisväärselt stiilsed välja. Tutvustame teile outfit‘e, mida meie sõbrad jahil kandsid.

Käisime sõpradega enne merele minemist läbi Tommy Hilfigeri poest ning valisime neile riietuse, millega jahil võimalikult mugav toimetada oleks. Õnneks on kõik nende uue kollektsiooni riided seljas nii mõnusad, mistõttu sai valikul määravaks hoopis aegumatu mereteemaline stiil.

Laura Maria lemmikuks osutus õhuline maksikleit. Ruuduline muster näeb ülivinge välja ja efekti loob tumedama seelikuosa juures heledam ülaosa. Külma tuule kaitseks valis Laura Maria maksikleidi juurde veel ka ägeda teksajaki. Purjetamisele tasuks kaasa võtta ka midagi, mis kaitseks liigse päikese eest. Laura Maria valis selleks näiteks kauni kübara.

Stiilsed Retseptisahtel

Stiilsed Retseptisahtel

Karen leidis Tommy Hilfigeri poest aga lausa kaks outfit’i. Esmalt proovis Karen imearmsat tikitud kleiti. Kaunilt pihasse kleit sobib Karenile vapustavalt. Tikitud muster teeb kleidi suvisemaks, ent seda võiks vabalt kanda ka pidulikumal üritusel.

Stiilsed Retseptisahtel

Kareni teine valik langes varrukateta pükskostüümi kasuks. Viskoosne riie on nahasõbralik ja suvel vaieldamatult parim valik. Alt kummipaelaga pisut kokku tõmmatud sääred teevad kostüümi veelgi mugavamaks. Pükskostüümi juures on muidugi kõige mugavam see, et ägeda väljanägemise jaoks on tarvis vaid ühte rõivaeset.

Stiilsed Retseptisahtel

Rain leidis Tommy Hilfigeri poest omale sirge lõike ja sääreosaga püksid. Elastaanist ja orgaanilisest puuvillast materjal tundub jalas mugav ning sobib seetõttu jahile suurepäraselt. Punane värvus annab suvisele riietusele juurde särtsakust. Selga valis Rain aga õhukese kudumi, mis on pisut tuulisel jahisõidul õige valik! Jahiga sõitma minekul peab arvestama merel puhuva tuulega, mis paraku ka väga palava ilmaga pisut jahe on. Puuvillane sviiter on samas aga piisavalt õhuke, et päikese käes palav ei hakkaks. Kudumi horisontaalsed triibud sobivad merele nagu valatult.

Stiilsed Retseptisahtel

Stiilsed Retseptisahtel

Jaan leidis endale aga mõnusad puuvillased lühikesed püksid. Puuvill on jalas väga pehme ning sobib seetõttu ka igasuguseks aktiivseks tegevuseks. Modernse pikkuse ja regulaarse lõikusega püksid sobivad jalga igale mehele. Värvivalikus on saada veel ka türkiis ja punane. Pükste juurde sobitas Jaan aga puuvillase polo. Laiade triipudega särk koos viimistletud detailidega on sellel suve must have. Ideaalne valik jahisõidule.

Stiilsed Retseptisahtel

Stiilsed Retseptisahtel

Leanyka valis omale naiseliku, puhta mustriga ja kergelt figuuri järgiva kleidi. Kleidi elastne materjal tundub seljas väga mugav ning ei piira jahil liikumist. Valikus oli ka tumesinine toon, ent punakas värv sobib soojasse suvepäeva märksa paremini. Ja muidugi, et vajalik kraam purjetamiseks ikka kaasa saaks, valis ta kleidi juurde ka mereteemalise suvekoti.

Stiilsed Retseptisahtel

Stiilsed Retseptisahtel

Stiilsed Retseptisahtel

Stiilsed Retseptisahtel

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here