Vintage Retseptisahtel

Köök võib olla sinu kodu üks mõnusamaid paiku, kus fantaasial lennata saab lasta. Tihtipeale teevad köögi hubaseks just pisikesed detailid, mis kõigi teiste asjade seast just endale tähelepanu tõmbavad. Neid esemeid võib olla sadu, kuid vahest piisab ka vaid paarist erilisemast. Täna tutvustame teile kolme köögitarvikut, misvintage-stiili austajatel kindlasti silmad särama löövad.

1. Puidust retseptihoidja

Koduekstra vintage sarja retseptihoidja on üks erakordsemaid esemeid, mida oma kööki soovida. Heledast puidust hoidja sobib suurepäraselt nii klassikalisse, pisut romantilisse kui ka retrostiiliga kööki.

Lisaks ilusale väljanägemisele on see ka väga praktiline. Mõelge, kui hea on kokaraamatu järgi uusi toite proovida nii, et jahused käed järge hoidma ei pea.

Vintage Retseptisahtel

Vintage Retseptisahtel

2. Puidust teekarp

Koduekstra samas sarjas on veel teinegi tähelepanuväärne leid – vintage-stiilis teekarp. Puidust karbis on kuus lahtrit, kuhu sisse saab panna kõiksugu erinevatest sortidest teepakikesi. Kui oled sagedane võõrustaja, on teekarp lausa asendamatu. Seda muidugi juhul, kui sinu külalised eelistavad juua teed. Igatahes, ideaalse võõrustajana saad sa silmapaistva teekarbi asetada kohe lauale ning sinu külalised saavad ise valida sealt endale meelepärase maitse. Seega, soovitame seda kindlasti suurtele teesõpradele!

Vintage Retseptisahtel

3. Puidust salvrätikuhoidja

Ilmselt pole tarvis mainidagi, et tegu on taas erakordse esemega Koduekstra vintage sarjast. Lihtne, ent samas tagasihoidlikult armas salvrätikuhoidja sobib väga hästi ka suvistele välisüritustele. Pole vaja aega raisata salvrätikute voltimisele ning pole vaja ka karta, et suure tuuleiiliga rätikud laualt plehku panevad.

Vintage Retseptisahtel

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here