Termos Retseptisahtel

Eine vabas õhus maitseb alati paremini, eks? Ja pole halba ilma, on vaid halb riietus, eks? Me leiame, et on paras aeg välja otsida oma matkasaapad, proviant* kokku pakkida ning võtta ette üks mõnus matk rabas või metsasalus. Pärast väikest kõndmist värskes õhus ja päikesepaistes pole midagi paremat, kui soojendav termos täis head ja paremat.

Leidsime Koduekstrast ideaalse matkatermose, mis on piisavalt suur ning mahukas (1,25 L), kuid samas mugav kanda või rihmaga matkakoti külge riputada. Termosega käib kaasas vastupidav kahvli-lusika komplekt, millel omaette karbike – kindlustab selle, et söögiriistad on enne sööma hakkamist ikka puhtad; ning pärast söömist saab nad pesukorda oodates kenasti tagasi karpi panna, ilma et kotis midagi ära määrduks. Lihtne ja loogiline!

retseptisahtel_termosMeie lemmik osa termosest on aga termose sees! Need on 3 mahukat ja kindlalt suletavat kausikest, mille sees saab eraldi kaasa pakkida kas või kõik 3 käiku – eelroa, pearoa ja magustoidu! Või miks mitte kasutada ühte topsi puhkepausil teetassina, samas kui teise mahub võileib, ja kolmandasse pähklid-küpsised tee kõrvale nosimiseks! Võimalusi on lõputult.

Termos sobib hästi ka perekonnale või väiksemale seltskonnale, sest toidukorra saab juba kodus portsjoniteks jagada ning siis matkal olles lihtsalt igale sööjale oma kausike ulatada.

Meil tuli seda termost nähes küll kihk kuskile rännata! Innustame teidki peagi saabuva iseseisvuspäeva vaimus nina välja pistma ning sõitma nädalavahetusel Eestimaad avastama!

*Kes Karupoegi Puhhi lugenud, teab, et pole midagi paremat kui ekspeditsioon, mille käigus ikka midagi põske ka saab pista!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here