veinijahutaja

Oleme omajagu suured venigurmaanid ning sel suvel juba päris palju veine teile tutvustanud, mida meie retseptide kõrvale nautida. Ühel kuumal suvisel nädalavahetusel jõudsime omakeskis järeldusele, et veine ei saagi õue või tuppa lauale jätta, sest need lähevad kohe soojaks. Samas on aga jube tüütu iga natukese aja tagant joosta külmkapi vahelt toast õue ja vastupidi. Siis mõtlesime, et vaja on hankida veinijahutaja. Selline asi peab ju ometi olemas olema!

Ja nii ongi. Koduekstras on müügil täiesti ideaalne Banquet Culinaria veinijahutaja. Culinaria veinijahutaja on sellepoolest eriline, et sinna pole vaja lisada jääd ega vett, vaid see on tehtud termoplastikust, mis hoiab veinipudeli külmana. Seega, kui võtad külmikust veini ja paned selle kohe veinijahutajasse, siis hoiab see pudeli külmana, kuniks selles veini on. Mitte jääga jahutamisel on hea ka see, et pudel ise jääb kuivaks ja seda on mugav siis kätte võtta ja valada.

Banquet Culinaria veinijahutaja on stiilne, läbipaistev ja mitmekihiline. Minu arust näeb see laua peal palju ilusam välja kui mõni metallist veinijahutaja. Lisaks näevad ka sinu külalised, millist veini pakud 🙂

Vein, mis meil veinijahutajas on Mud House Sauvignon Blanc, millest rääkisime ka meie ühes postitusesTähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here