Veinikarp

Kellel ei meeldiks juua veini, kuid mõnikord on kõiki neid klaaspudeleid raske tassida. Eriti siis, kui tulemas on rahvarohkem aiapidu või sünnipäev. Lisaks jääb pärast maha suur kogus klaastaarat, millest on tülikas lahti saada. Üheks lahenduseks on osta pakivein. Asetad selle söögilauale ning kõik, kes soovivad, saavad võtta. Kuid pakivein ei näe pidulaual just väga stiilne välja, ükskõik, kui ägeda kujundusega see pakk ka ei oleks. Õnneks on Koduekstras müügil selline huvitav asi nagu veinikarp.

Veinikarp

Veinikarp on väga praktiline ja dekoratiivne abivahend, mis võiks meil kõigil kodus olemas olla. Põhimõtteliselt on tegu veinihoidjaga, mille sisse saab asetada veinipaki, mille suurus on 3 liitrit. Veinikarp on valmistatud puidust ning peal on nahast sang, tänu millele on seda lihtne transportida. Veinikarp on valget värvi ning selle küljel on ka puidust infotahvel, millel kirjas, kas tegu on punase või valge veiniga. Tahvli ühele poole on kirjutatud white wine ehk valge vein ja teisele küljele red wine ehk punane vein.

Aga mida teha siis, kui soovid karpi kasutada roosa veini hoiustamiseks? Sellisel juhul soovitame infotahvel ära võtta ja ise silt kirjutada ”roosa vein”.  Nii on sul lihtsa nipiga olemas veinikarp, mis sobib igat värvi veiniga. Veinikarp avaneb imelihtsalt, tänu metalsetele pronksikarva hingedele, mis lisavad karbile veel rohkem stiili ja isikupära.

Veinikarp

Kellele võiks sobida selline ilus ja praktiline veinikarp? Kindlasti nendele, kes veini joovad ning soovivad pakiveini kuidagi stiilsemalt külalistele serveerida. Samuti sobib antud toode väga hästi ka kinkimiseks, sest selline kihvt asi võiks kõigil kodus olemas olla. Olenemata, kas seda kasutada suvel aias või talvel toas. Pakiveine võetakse meelsasti kaasa ka loodusesse, et piknikku pidada, sest neid on kergem transportida ning ei tekita ka üleliigset taarat.

Veinikarp

NB! Lisaks ei lükka ka tuul nii lihtsalt veinipakki õues pikali, kui see karbis on.

Veinikarp

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here