Aiapidu Retseptisahtel

Suvi on nüüdseks küll kenasti õuele jõudnud – grillsöed on aedades hõõgumas, mantlid ja joped on peidetud kapi sügavamatesse nurkadesse ja isegi tuuleiilid kipuvad soojavõitu olema. Hooaja tõeliseks vastuvõtmiseks käisime läbi Koduekstrast ja valisime välja omad lemmikud, et orgunnida üks korralik aiapidu.

Seekordselt otsustasime kasutada niisama põnevamaid esemeid, viies fookuse üldiselt aiateemalt pigem niisama lahedatele nipsesemetele, mis peole värvi lisaksid. Näiteks minu käsi sirutus esimese asjana fondüükomplekti poole – jah, eks igaüks ei pruugi aiapeol fondüüd välja tuua ja kambakesi juustu nosima hakata (kuigi juustust loobumine on 100% ajast vägagi vale otsus), kuid lisaks üldisele funktsionaalsusele oleks põnevate juustudega fondüü mõnusaks vahelduseks, mida suvisel aiapeol serveerida.

Teise asjana krabasime midagi klassikalisemat ja tõeliselt igaks peoks vajalikku – nimelt valisime välja mõned värvikad joogitopsid, milleta korralikku pidu ikka ei organiseeri. Valikusse mahtusid topsid tegelikult värviassortii tõttu, mis ulatub laimitoonidest fuksiani, lubades külalistel oma lemmiku valida, või andes võimaluse isegi lustlikke mänge organiseerida.

Serveerimisilu veelgi rõhutades leidsime lahedad korgiga klaaspudelid, milledesse võiks aiapidudel panna eritoonides kokteile, veini, või näiteks niisama vett. Selliseid värvikaid pudeleid aiapeole laiali laotada oleks kindlasti lahe stiilielement, et sündmusele veidi lisamiljööd luua.

Lõpetuseks soetasime kaunilt värvika komplekti salvrätikuhoidjast ja floraalsetest salvrätikutest – vajalikud niikuinii, ning pidu on pea et võimatu läbi viia nii, et miski kordagi ümber ei läheks. Apsakaid ei tasu aga karta; peamine, et suvi korralikult vastu võetud saaks!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here