Algas Eesti Blogiauhinnad hääletusvoor! Ka sel aastal osaleme me sellel konkursil. Eelmine aasta, kui me veel suht noorukesed ja algajad olime, saime toidublogide kategoorias lausa 4. koha. See oli väga positiivne üllatus, sest osalesime tegelikult lihtsalt huvi pärast. Sel aastal aga juba teame, et meil on palju-palju toredaid fänne, kes meie tegemisi jälgivad. Seega oleksime südamest tänulikud, kui hääletaksite meie poolt. Hääle saad anda siin ja meid leiad toidublogide alt http://eba.marimell.eu/.

Samalt IP-aadressilt saab anda 5 häält. Seega, kui teid on perekonnas rohkem kui 5, siis hääletage töö juures või kasutage mobiili :). Aa..ja igas kategoorias ei pea valima oma lemmikut, kui sa mõnes kategoorias üldse blogisid ei loe.

Eesti Blogiauhinnad – kellele meie hääle andsime?

Ausalt öeldes on seda veidike piinlik tunnistada, aga peab tõdema, et ega me ise blogisid väga palju ei loegi. Viimasel ajal oleme hakanud hoopis jälgima sotsiaalmeedia kontosid.

Aga siiski-siiski. Arvamusblogide alt sai meie hääle estonianwithabackpack.com. Ma jälgisin seda blogi tegelikult aastaid tagasi, kui see oli veel vanal domeenil. Kui postitused läksid minu jaoks liialt äripõhiseks ja sisse tuli palju välismaareise, siis milelgipärast see mind enam ei huvitanud. Sellest aastas oleks hakanud jälgima aga hoopis Eveliisi insta kontot, mis mulle väga meeldib.

Pere- ja beebiblogide kategoorias hääletasime Lipsukese poolt http://lipsuke.com/. Kuna meil kellelgi lapsi pole, siis ega me neid blogisid väga ei jälgi, aga taaskord mõned aastad tagasi ma seda blogi jälgisin (uudishimust, sest selle kohta käis toona nii palju jutte ja kõigil oli ta tookord jalus) ja seetõttu ta meie hääle sai. Piinlikusega tunnistan, et teised blogid olid tundmatud ja see oli ainuke, mida teadsime :).

Meesteblogid. Absoluutne lemmik on Henry Jakobson amidahenryteeb.eu. Ja mitte ainult tema blogi ei ole äge, vaid ka see, mida ta sotsiaalmeedias teeb. Henrylt võiksid õppida nii mõnedki turundusjuhid!

Eluliste blogide all tooksin välja Aili ailialber.blogspot.com, Triinu Liisi costany.ee ja Malluka mallukas.com. Ühtegi me neist 100% ei jälgi, aga vahepeal on tore siiski nende postitusi lugeda.

Ilu-ja moeblogidest meeldib meile Liisa instagram.com/liisaleetma, kelle instat me igapäevaselt jälgime, Iti itijblog.com, Meryl merylmagi.com, kelle blogi me ka ei loe, vaid jälgime hoopis sotsiaalmeediat.

Tervise- ja trenniblogid. Meile meeldib Fitloora fitloora.com sotsiaalmeedia. Blogidest loeme Mariani marianfitness.ee ja Helena oma v6idan-kaotades.blogspot.com.ee. Selles kategoorias hoiame kõige rohkem pöialt Helenale, sest saladuskatte all teame öelda, et eelmine aasta jälgis tema meiegi tegemisi :). Eriti äge oleks, kui saaksime kahe sellise vinge tšikiga nagu Marian ja Helena tulevikus ka koostööd – mõelge kui vahva oleks teieni tuua mõned eriti tervislikud ja maitsvad retseptid. Sotsiaalmeedias hoiame silma peal ka Merilinil paljasporgand.ee ning mõnigi kord leiame end ka tema postitusi lugemas.

Eks blogijaid oleks kindlasti veel, keda välja tuua, aga kahjuks nad antud konkursil ei osale.

Mõned sõnad ka korraldusliku poole pealt

Mari-Leenile http://marimell.eu/ tahame öelda, et sa oled igal aastal teinud head tööd ning jätka samas vaimus. Muidugi on asju, mis meilegi eelmine aasta ei meeldinud ja kindlasti leiab ka asju, mille kallal nokkida see aasta.  Aga kallid blogijad, ärge olge nii negatiivsed. Ükskõik, mis üritusega maailmas tegu on, kunagi ei saa kõigile meelejärele olla. Tuleb pigem kiita ja olla õnnelikud, et keegi üldse on võtnud vaevaks sellist toredat üritust korraldada! Ja kus viga näed laita, seal mine ja aita ;).

Meie ootame juba huviga, mis saama hakkab ja milline on Eesti Blogiauhinnad 2017 tulemus!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here