Lauanõud Retseptisahtel

Fantastilise briti koka Jamie Oliveri lauanõud ja köögitarvikud on meie suured lemmikud ning kirjutanud oleme nendest ka varem. Jamie ise on öelnud oma köögitarvete kohta, et need on kombineeritud lihtsusest, praktilisusest ja ilust. Sellele kirjutame me igatahes kahe käega alla – pastelsetes toonides kannud, kausid jt lauanõud sobivad pea igasse kööki ja söögituppa kui valatult.

Jamie sõnul väärivad hoole ja armastusega tehtud toidud lisaks sellele, et nende maitset väärtustataks ja hinnataks ka seda, et nende serveerimisele tähelepanu pööratakse. Meie varustasime end Jamie Oliveri lauanõudega Koduekstra abiga ning leidsime sealt imeilusad piima- ja morsikannud, pudru- ja müslikausid ning õlikarahvini.

Lisaks eelmainitutele on Koduakestras saadaval ka sarnase disainiga ahjuvorme ja teisigi küpsetusaluseid. Tooted on meie poolt järeleproovitud ja kvaliteetsed. Eriti meeldib meile nende värvivalik – malbe ja rahulik pastelsus kreemika, sinise või punaka tooniga sobib iga laua peale imeliselt.

Usume, et toit maitseb tõepoolest tõepoolest hulga paremini, kui see on serveeritud kvaliteetsetel, ilusatel ja stiilsetel nõudel. Kellele sobib ja meeldib, võib Jamie Oliveri serviisist endale pea kogu kööginõude varu soetada!

Vaata veel postitusi Jamie Oliveri köögitarvikutest!

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here