Jamie Oliveri tangid Retseptisahtel

Oleme erinevaid Jamie Oliveri kööginõusid ja muid tarvikuid katsetades jõudnud veendumusele, et tema meeskond, kes need anumad, noad, kahvlid jt imevahendid on disaininud ning läbi mõelnud, on teinud imetlusväärset tööd. Need on pea eranditult iga mugavust ning ilusat disaini armastava kokandussõbra asendamatud vahendid. Täna ostsime Koduekstrast tema tangid ning tuleb taaskord tõdeda, et nende kvaliteet on esmaklassiline.

Jamie on teadupärast köögis üsna mugav. Alati oleks kena, kui üks vahend suudaks lisaks oma põhiotstarbele hakkama saada ka vähemalt 3-4 lisaasjaga. Tangid, millest täna räägime, on eeskätt disainitud ja ehitatud grillimise jaoks. Meie tegutseme aga köögis vastavalt aastaajale ning seega valmistasime nende abil täna hoopis pannil veisefileed.

Tangid on üllatavalt kerged, valmistatud roostevabast terasest ja äärmiselt praktilised. Käepidemed ning otsad on tehtud silikoonist, mis aitab lihast kergesti kinni haarata ning seda kenasti keerata. Samuti ei tasu karta, et sinna midagi külge kleepub. Töö saab puhas ja korralik.

Tangide disaini on samuti keeruline kritiseerida. Tangide otsas on nende riputamist lihtsustav konks, mis aitab sul tange ka loovamalt hoiustada. Ilmselt ei tule enam lisadagi, et tangid masinpesu ei karda.

Soovitame siinkohal omast kogemusest – ära kuluta oma närve rohkem kui hädapärast tarvis. Jamie köögitarvikud on üks äge viis, kuidas oma elu lihtsamaks teha!

Vaata veel Jamie Oliveri toodetest postitusi siit!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here