Muffinialus ja muffinid Retseptisahtel

Muffinivaimustus, mis mõni aasta tagasi ka Eesti oma haardesse võttis, pole ka tänaseks kuhugi kadunud. Meie seltskonnas on kahtlemata Teele see kõige suurem koogiküpsetamise meister ja muffinid on selgelt tema lemmikud. Olgu tähtpäev siis milline tahes – sõbrapäev, kellegi sünnipäev või suisa vabariigi aastapäev. Täna räägime aga hoopis veidi sellest, kuidas neid imehäid muffineid serveerida. Meie leidsime selleks Koduekstrast ägeda muffinialuse.

Põhjuse muffinite meisterdamiseks leiab alati, sest retsepte, mille järgi erineva maitsega muffineid valmistada, leiab igaks sündmuseks.

Kui neid aga juba mingi erilise sündmuse tarvis valmistada, on reeglina mängus ka külalised ning nende tarvis on oluline, et meie muffinid ilusad, ägedad ja esinduslikud välja näeksid.

Köögitarvikute tootja Maku, kelle tooteid müüb edasi ka meie lemmik Koduekstra, on välja tulnud eriti toreda muffinialusega, mis iseenesest liiga silmatorkav ei ole, annab sinu küpsetistele võimaluse särada, neid kenasti eksponeerides.

Muffinialusel on kolm taset, mis loovad nii kõrvalt kui ka pealt vaadates muffinitest väga kena tervikilme. Loomulikult võid kasutada alust ka kõikvõimalike teiste suupistete või pisemate küpsetiste serveerimiseks. Seda enam, et erinevalt paljudest sarnastest korruselistest muffinialustest, ei ole muffinikohti sinna sisse disainitud. Tasapinnalisele alusele võid kõrvuti asetada kasvõi terve assortii oma lemmikküpsetistest.

Vaata ka meie teisi postitusi Maku toodetest siit!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here