Lauanõud Retseptisahtel

Lähenevad lihavõtted annavad meile järgmisel nädalal ühe vaba päeva lisaks ning suur reede on just suurepärane tähtpäev, mille puhul pere või lähemate sõpradega üks pidulikum söömaaeg läbi viia. Tänavu otsustasime oma lauadekoratsioonide kogu veidi veelgi laiendada ning soovitame ka teile mõningaid vahvaid nippe, kuidas uued lauanõud ja -kaunistused appi võttes söögituba munadepühadele vastavalt lõbusaks ja kirjuks kaunistada.

Laua katmisel ja kaunistamisel võtsime ette aianduskeskuses Hortes pakutava. Lisaks laialdasele valikule õue- ja toataimedest, pakub Hortes ka hulgaliselt vahvaid lauanõusid ja sinna juurde sobivaid dekoratiivelemente.

Katsime laua kuuele ja alustasime seda kollastest ja rohelistest punutud lauaalustest. Nendele asetasime suuremad taldrikud, alustaldrikud ning klaasist kausid. Suure reede söömaaeg tuleb ikka nagu kord ja kohus mitmekäiguliselt planeerida! Kõrvale asetasime kaussidega kenasti sobivad klaasid ning morsi- või veekannu. Lubame, et maitsvad retseptid, milleks need lauanõud kõik asjakohased on, järgnevad järgmise nädala postitustes!

Kõige enam soovitame laua katmisel aga tähelepanu pöörata ägedatele taimekompositsioonidele, mida Hortes eriti rikkalikult pakub. Meie valisime oma näidislauale välja paar vahvat toataimede kompositsiooni, mis olid juba meie eest pühademeeleolu tarbeks ära kaunistatud. Lisaks elusatele potililledele saab soovi korral valida ka väga ehtsa väljanägemisena seadeid erinevatest rohelistest võrsetest ja linnupesa meenutavaid kompositsioone koos dekoratiivsete pühademunadega.

Kinnitame, et aianduskeskuses veidi ringi vaadates ja kevadist väljapanekut uudistades teie pühadelaud kuidagi kaunistustevaeseks jääda lihtsalt ei saa. Toredaid lauanõusid ja kaunistusi, mis peavad kindlasti vastu ja mitu tulevast pühadehooaega, on seal hulgi!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here