Korduvkasutatavad joogitopsid

Üha enam oleme liikumas selles suunas, et vähendada oma mõju meid ümbritsevale keskkonnale ja see on tänuväärne. Selles suunas ei liigu mitte ainult tavainimesed vaid ka meie igapäevaste tarbeesemete tootjad ja seda kõike tänu meile, kes me sooritame oste just selliste väärtushinnangute põhiselt mis pooldavad säästmist ja keskkonnakaitset.

Kõik see on saanud alguse väikeste asjade muutmisest ja üheks neist on igapäevaste jookide nautimine loodust säästval viisil – oleme võtnud kasutusele korduvkasutatavad joogitopsid. Kuna need meiega iga päev ja igal pool kaasas käivad tahame me omale leida ka midagi mis oleks meile võimalikult isikupärane ja siin tuleb appi kauplus Koduekstra.

Korduvkasutatavad joogitopsid

Loodust säästev lahendus

Tegelikult on Koduekstra valikus neid lahendusi misläbi oma kohvi või tee nautimist loodussõbralikumaks muuta lausa kaks. Üheks on bambusest valmistatud joogitopsid milliseid on saadaval päris mitme mustri- ja värvikombinatsiooniga. Mina armusin koheselt ära kevadiselt roosasse õielise mustriga topsi. Roosa, sellele ei saa vastu panna.

Korduvkasutatavad joogitopsid

Aga olemas on ka mitmes toonis sinist koos neid täiustava mustriga mis kõik paistavad minu silmale väga toredad ning toovad just nendel sügisestel ja talvistel aegadel, kui loodusest värv kadunud ja käigult soojade jookide nautimine kõige suurem, meie igapäevaellu kauneid värve.

Korduvkasutatavad joogitopsid

Topsid on kergesti eemaldatavate kaantega millel on mugavalt kinnitatud kork, millega saab topsisuudme muretult sulgeda. Kaaned on tihkelt kinni ning mistahes pidi kallutades sealt jooki minul vähemalt välja ei immitsenud. Topsi ennast ümbritseb käepärane riba mis on mõeldud selleks, et tops käest ei libiseks ning hajutab ka kuuma, hoides kätt kaitstuna.

Korduvkasutatavad joogitopsid

Teine viis kuidas tootjad on probleemile lähenenud – keraamilised joogitopsid. Ka need on Koduekstra valikus täitsa olemas. Keraamilised topsid on väga vastupidavad ja ilusad ning tänu materjali omadustele hoiavad joogi kaua soojana. Muuseas on need ka väga käepärased ja tänu väikesele soojajuhtivusele ei ole ka ohtu, et suure kuumaga käele võiksid liiga teha. Mis on nende puhul puuduseks – topsi kaanel pole võimalik joogiava sulgeda ehk mina seda päris ’on the go’ ei kasutaks, aga kes suudavad rahulikumalt liigelda neile julgen kindlasti soovitada.

Korduvkasutatavad joogitopsid

Iga väike panus loeb

Kui sa pole veel jõudnud omale leida korduvkasutatavat joogitopsi siis kutsun kindlasti sind ülemas seda tegema. Võib tunduda, et see maailmamastaabis võttes pisike panus, mida üksikinimene suudab teha on liiga väike, siis just nõnda meie maailm paranebki. Väikeste sammude haaval. Joogitopsid on Koduekstra kaupluses päris laias valikus, leiad ka sina endale sealt oma!

Vaata ka toidunõusid, mis toovad kööki troopika!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here