toidunõud

Kööki võib olla paras nuhtlus värskendust tuua – magamistoas lohistad voodi seinast eemale, näitad seintele pisut värvist rulli ja ongi valmis, aga köök oma sisse ehitatud lahenduste ja tehnikaga, mis väga liigutamist ei talu, seal on asjad pisut keerulisemad. Õnneks võib väga suurt erinevust tuua juba see, millise mustriga on köögikappides ja -riiulitel oma kasutuskorda ootavad nõud ja kauplusel Koduekstra ongi just selle tarbeks üks väga äge valik, mille abil tuua oma kööki troopika.

toidunõud

Läbi ajaloo on olnud igasugu erinevaid värve, stiile ja mustreid, mis on tulnud ja läinud, aga kas te teate, millal troopiline muster viimati moest välja läks? Täpselt nii mu nutikas, nutikas lugeja – mitte kunagi, sest no vaadake vaid neid nõusid – ilus muster, mis võiks vabalt kuuluda mõnda troopilises kliimas ülbitsevasse villasse või hoopis hubasesse Vaikse Ookeani saare majakesse, kus õhtutundidel justament sellisest kruusist puuviljateed rüübates võiks päikeseloojangut nautida.

toidunõud

Loomulikult ei saa kruus olla ilma ühe korraliku taldriku seltsita, millel võid oma külalistele pakkuda mahlast puuviljakooki. Ma pakun praegu endale selle taldriku pealt mahlast puuviljakooki,  sooja päikese ja laheda tuulekesega koos on see troopiline pilt peaaegu mind sinna Vaikse Ookeani majakesse viimas. Troopika oma kööki aitab lõplikult tuua see kauss, mis on eelnevate nõudega täitsa ühtekas – täida see jäätise ja suviste marjadega ning ehk on sinu šanssid sellele saarekesele jõudmises paremad.

toidunõud

Troopika ja rohelus ei pea mitte üldse jääma sinu kappidesse ja riiulitele, Koduekstra valikus on ka selline kaunis komplekt pilte džunglilehtedest – hoia need üheskoos või jaota seintele täpselt oma suurepärase silma järgi laiali ning võidki end tunda justkui ühe troopilise villa elanikuna.

toidunõud

Leia sinagi tee kauplusesse Koduekstra ning too toidunõude abil oma kööki troopika. Kui arvad, et tervet kappi mustriliste nõudega täites võib asi liiga kirjuks minna, lahendus on siin – mahedalt helerohelised ja stiilipuhtad nõud.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here