Serveerimisalus

Raamatuklubi koos erinevate toidukapriisitaridega on taaskord sinu juures kogunemas? Sõbrad tulevad jalkat vaatama ning ei lepi küüslauguleibadega? Või hoopis vajab netfliximine seekord midagi edevamat, kui plaksumaisi ja kartulikrõpsu? Ei no tore lugu küll, aga kuidas kõik see kraam vähese vaevaga siis lauale kanda? Kauplusel Koduekstra on selle jaoks midagi väga põnevat pakkuda.

Maku serveerimisalus koos lõikelauaga (I kid you not) on üks suurepärane abivahend juhuks, kui soovid külalistele pakkuda erinevaid suupisteid. Sellel on kolm sektsiooni, mida võid kasutada kas snäkkide, dipi või hoopis mõlema serveerimiseks. Kõige suuremasse kusjuures mahub sisse komplektis olev lõikelaud, mis teeb elu tohutult palju mugavamaks, kui on vaja serveerida miskit, mis lõikamist vajab.

Serveerimisalus

See, et serveerimisalus tuleb koos lõikelauaga, on tohutult mugav – olen tihtipeale pakkunud degusteerimiseks uusi ja põnevaid maitseid – erinevad lihad, vorstid ja juustud, mida peaks just õiges koguses viilutama, juhuks kui kõike ära ei soovita süüa. Lisaks võivad mõnele meeldida just väiksemad ampsud ning siin ongi see lõikelaud väga mugavaks abimeheks.

Maku on tuntud oma toodete kvaliteedi poolest ning seda näitavad nad ka praegu – serveerimisalus on tugevast ja kergest plastikust, mida on ka tohutult lihtne puhastada. Ka lõikelauas ei pea pettuma, kvaliteetselt töödeldud puit, mis peab lõikumisele hästi vastu ning on ühtlasi ka lihtsalt katsudes hea – naturaalne, mõnus.

Serveerimisalus

Harva olen ma millegagi nõnda rahul, aga see serveerimisalus on tõepoolest üks hea leid. Kõik need vaiksed olemised ei tekita igasuguse ettevalmistusega pooltki nii palju enam tüli kui varem. Seega, tehke ka teie üks käik kauplusesse Koduekstra ja haarake oma serveerimisalus sealt kaasa. Väärt kraam, nagu seal ikka on kombeks pakkuda.

Serveerimisalus

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here