Sööginõud

Elu on täis tähistamist väärt sündmusi ning olulisi õhtuid, mida kõige erilisemal moel nautida ja ka lihtsalt päevi, kus soovid asjad pisut uhkemaks keerata – panna selga kõige ilusam kleit, jalga kõige kallimad kingad (mida viimase paari aasta jooksul vaid korra-paar kandnud) ja tunda end, kasvõi korrakski, justkui ühe kuningliku pere liikmena. Samas liiga tihti ka ei saa – tundub natukene tüütu.

See kõik on täiesti okei, me oleme seda poputamist väärt. Kõiki neid päevi ühendab loomulikult ka üks korralik sööma ning ega siis toitugi saa sel puhul ette kanda ja nautida millegi tavapärase abil. Millised on need kõige elegantsemad ja kvaliteetsemad sööginõud, mida erilistel puhkudel lauale tuua, selle selgitasime välja koos kauplusega Lartusi.

Naistepäeva raames on neil ka kampaania, mille puhul on 5.-8. märts kõik tooted -20%* (e-poes kood: KEVAD20). Ühtlasi ootavad sel laupäeval kõiki oma Narva mnt 7B esinduskauplusesse, kus nad on koostöös ÖKUTiga sisse seadnud pop-up smuutibaari. Kõik, kes sooritavad tol päeval nende juures ostu, osalevad Baobabi uue Beach Club sarja D’enBossa lõhnaküünla loosimises.
*pakkumine ei kehti Alessi Plisse veekeetjatele, MENU toodetele ja Mariage Freres’i teedele.

Sööginõud

Ajatu portselan

Komplekt kvaliteetseid portselannõusid on miski, millel on koht igas heas majapidamises. Neid oskavad hinnata nii kollektsionäärid, kunstiteadlased kui ka sinu armas ämm.

Villeroy & Boch on pea kolmsada aastat tagasi asutatud keraamikatootja ning selle pika tegevusaja jooksul on nende tooted jõudnud ennast tõestada kui keraamika tippklass üle terve maailma ja seda on ka Amazonia seeria.

Sööginõud

1950. aastal disainitud elegantsed sööginõud on saanud inspiratsiooni just Amazonasest ning nende ajatu kujundus on kõrgelt hinnatud ka tänasel päeval.

Sööginõud

Seeria valikusse kuulub kõike, mida sellisest komplektist oodata võib – kruusidest ja taldrikutest kuni korrusvaagnate ja vaasideni välja. Kui leiate, et on aeg ühe komplekti portselannõude jaoks, siis Amazonia seeria on just see, millega algust teha.

Sööginõud

Kuldaväärt kraam

Ajatu kõrgklass peab siiski ka ajaga kaasas käima ning seda on suurepäraselt näidanud Itaalia lauanõude firma Sambonet. Juba 19. sajandi keskel asustatud ettevõte on olnud ametilik varustaja paljudele aadliperedele ning tänasel päeval ka see kelle poole pöörduvad tippklassi restoranid ja hotellid.

Sööginõud

Itaalia tippdisaini täiustab tänasel päeval PVD tehnoloogiaga kaetud tooted – vaagnad, söögiriistad või serveerimisnõud.

Sööginõud

PVD abil on Sambonet oma tooteid ka üle kullanud, mis muudab need igavesti kauniks ja vastupidavaks. Ja kui te küsite, kas niivõrd erilised sööginõud ka toidu paremini maitsma panevad, siis vastus on: „Jah. Jah, panevad küll.“

Sööginõud

Erilisteks puhkudeks

Need sööginõud on mõeldud just nendeks puhkudeks, kui soovid näidata olukorra erilisust – pulmad, juubelid või näiteks need harvad korrad, kui oma sõpradega koos mõnusalt aega saate veeta ja end kohe väga erilisena tunda soovita. Kauplus Lartusi on just see koht, kust omale kõige elegantsemaid kodu- ja sisustustooteid muretseda. Kui tunnete, et hing just nende järele ihkab, astuge sealt julgelt läbi!

Vaata ka meie naistepäeva postitust ja videot!

Sööginõud

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here