Naistepäev

Neid päevi pole aasta jooksul just kuigi palju, mil saab end parimate sõbrannadega koos üles lüüa, et siis üheskoos ka meeldiv õhtu veeta. Tihtipeale saavad saatuslikuks kõik muud igapäevased toimetused – pere, lapsed, töö, mis siis meie seltskonna koosviibimist takistavad.

Kuid see üks päev aastas on siiski olemas, kui keegi meid mitte millekski ei kohusta ja saame muretult kõik üksteise seltsi nautida – naistepäev.  Kuna see vaid kord aastas on, siis tasub teha seda veel eriti uhkelt ning tänases postituses räägimegi sellest, kuidas planeerida ja väga peenel moel saabuv naistepäev maha pidada.

Kõige esimese asjana räägin nõudest. Kõigil võiks olemas olla üks komplekt neid ilusaid lauanõusid, mis on meil olemas vaid olulisteks puhkudeks – pulmad, Inglise kuninganna külaskäik ning loomulikult iga-aastane naistepäeva pidu. Videos näha olevatest nõudest on enamus pärit kauplusest Lartusi.

Naistepäev

Seal on väga lai valik luksuslikke ja kvaliteetseid lauanõusid, millega võite tunda ennast kuninglikuna igal oma peol. Eraldi tahaksin välja tuua Villeroy & Boch-i portselanist nõudesarja ning ülimalt kvaliteetsed Sambone PVD kattega söögiriistad, mis leiavad kasutust ka tippklassi restoranides ning luksushotellides.

Naistepäev

Loe lähemalt Lartusi lauanõude kohta postitusest!

Loomulikult ei ole ükski naistepäev täielik ilma kaunite lilledeta ning selle jaoks lasime Hortese lilleseadjatel meile teha ühe kauni kimbu, mille jaoks me sealt ühtlasi ka ühe imekauni vaasi leidsime. Võite videost näha, kui suurepäraselt üks lillekimp suudab peolaua kokku tuua. Rääkimata sellest fantastiliselt kevadisest hõngust, mille autoriks saab olla vaid üks värske kimp lilli.

Naistepäev

Kokteilid ja snäkilaud

Kui sinu külalised end juba varakult kohale peaksid sättima, võiks sul olla neile juba midagi pakkuda – kerge söök ja jook. Pidulikemate ürituste puhul, nagu üks naistepäev olla võiks, on kohane pakkuda mõnusaid kokteile, mille puhul oled arvestanud ka nendega, kes alkoholi ei tarbi. Selleks puhuks oleme teile valmis kirjutanud mitu retsepti kokteile ja mokteile, mille puhul on kõigis olulisel kohal ka kvaliteetsed Fentimansi mullijoogid.

Naistepäev

Söögi osas soovitame teha mitu käiku toite, et peolaud ära ei väsitaks, kuid samas pikaks peoks ikka energiat ja mõnusaid maitseelamusi jaguks.

Samas on varajastele saabujatele alati hea pakkuda väikest snäkilauda, mille võib täita Valio ülimalt laia ja maitsva juustuvalikuga – suur valik erinevaid juustusnäkke, mille hulgas lisaks maitsejuustudele ja hallitusjuustudele ka näiteks väga põnevad juustukrõpsud. Suupisteid pakkudes ei saa heade juustudega kunagi eksida ning seda mistahes ürituse puhul. Alati võib snäkilauda ka täiustada mõne huvitava kastmega, mis nende väärt juustude eripärasid veel esile toovad.

Vaata postitusest kokteilide retsepte!

Kerge eelroog

Naistepäev

Eelroog ei tohiks olla midagi väga rasket aga pidulikule üritusel kohaselt võiksid need olla midagi tavapäratut ja loomingulist. Sel puhul tegime traditsioonilisest magustoiudust ühe põneva eelroa – pasta-juustumuffinid, mis saavad oma mõnusa maitse Valio sulatatud juustust tehtud kreemist.

Vaata postitusest pasta-juustumuffinite retsepti!

Pisut toekam pearoog

Naistepäev

Pearoog olgu toitev, aga kevadiselt kerge. Vähese vaevaga saad Talleggi kana rinnafileest valmis keerata hõrgud kanarullid, mida aitavad taldrikul täiustada põnevad ahjus küpsetatud köögiviljad. Kana ja köögiviljad on hea valik, kuna ei vaeva kõhtu ning saate peoõhtut veel pikalt nautida.

Vaata postitusest kanarulli retsepti!

Lõpetuseks suu magusaks

Naistepäev

Ühe õige peolaua lõpetab korralik magustoit ning sel korral läksime meie jäätise teed. Balbiino on oma valikusse toonud mitu põnevat uut toodet, mille seas on Classicu kaubamärgi topsijäätised, väga põnevate maitsetega, mida võid serveerida pallidena koos meelepäraste lisanditega.

Naistepäev

Samuti on neil pakkuda üks eriline pulga-maiuspala laktoositalumatutele ning neile, kes muidu peale jätsi söömist süümekaid tunnevad – supertoiduseguga sorbett-koorejäätis.

Naistepäev

Nüüd polegi teil muud, kui võtta ühendust oma lähemate sõbrannadega ja leppida kokku see aeg, millal te koos naistepäeva tähistama hakkate. Pea kogu planeerimise oleme teie eest ära teinud – teil jääb vaid üle plaan ellu viia!

Loe postitusest täpsemalt jäätiste kohta!

Naistepäev

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here