Küünlad ja karp Retseptisahtel

Pimeda ajaga tuleb mõni aeg veel ikka meie kliimas sel aastal vastu pidada. Leiame, et õige oleks see aeg hoopis oma kasuks pöörata ja lülitada oma romantikameeled täiskoormusele. Meie võtsime selle tarvis appi küünlad.

Elad sa siis üksi, kahekesi või oled hoopis osa 12-liikmelisest perest, ei mängi siinkohal suuremat tähtsust. Küünlad on ja jäävad pimedal ajal parimateks kaaslasteks õhtusel lõõgastusel. Oleme päris kindlad, et me pole ainulaadsed oma küünlaarmastusega ning arusaamaga, et mahe küünlavalgus toimib eriti rahustavalt ja lõõgastavalt.

Nagu mõnel naisel pole kunagi riiulis liiga palju kingi, pole meie sattunud kunagi ka kellegi koju, kus oleks liiga palju küünlaid. Küünal oma olemuselt on siiski tarbeese! Või vähemalt saab end sellega lohutada, kui tekib tahtmine järjekordne küünlakarp koju muretseda.

Erineva värvi, disaini, lõhna ja suurusega küünlaid on nii palju, et siin me neid kõiki tutvustama ei hakka. Eks teab igaüks kõige paremini oma maitset. Erilisena tooksime välja siiski Koduekstra küünlakomplekti, kus on sees 8 kroonküünalt. Küünlaid ümbritseb väga kena puust karp, kus sees neid hoiustada. Just stiilse karbi tõttu neid teile soovitamegi!

Pimedal ajal võiksime just oma tundlikumale ja õrnemale poolele kena kingituse teha. Soovime teile rõõmsat ja sooja talveaega ning romantilist meelt kodudesse!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here