Lauanõud Mosaic Retseptisahtel

Emadepäev on peagi käes ning minul on plaanis ema külla kutsuda ja valmistada koos midagi eriti head söögiks. Kuna ema oskab minust paremini küpsetada, siis põhiliselt teeb ikkagi tema süüa ja mina tegelen laua katmisega. Selleks puhuks tahan valida erilised lauanõud.

Kevade puhul võiks olla midagi kirjut ja mustrilist, ei peagi olema väga värviline. Koduekstras on müügil üks eriti kaunis lauanõude sari Mosaic. Sinise ja valge värvikooslus koos nende ilusate mustritega tekitavad tunde, nagu need lauanõud oleksid veidi idamaised, samas veidi skandinaavialikud ja samas ka kodused.

Tegime Rasmusega teile ka pildid ja panime komplekti kokku, et näeksite, kui kaunilt saab katta ühe laua. Tegelikult ei pea piirduma ainult taldrikutega, ka tassid ning kausid võivad olla samast komplektist. Loomulikult ei pea ostma kõiki asju täpselt sama palju. Võib olla ka üks või kaks kaussi, mille sees pakkuda näiteks moosi pannkookide kõrvale või hoopis salateid. Eriti suurt taldrikut võib kasutada ka vaagnana, mille peal suupisteid serveerida.

Kuna kogu meie laud sai väga kirju, siis otsustasime, et laudlina ei panegi. Muidugi sobiks sinna ka tegelikult valge või sinine laudlina. Meie aga tahtsime rõhuda ainult meie kaunile lauanõude komplektile.

Minu lemmikud on need kruusid, sest need on parajalt suured, et kohv või tee kohe otsa ei saaks. Need pisikesed kausikesed on ka nunnud. Nende seest saaks putru süüa või hoopis emadepäeva puhul jäätist.

Kujutan juba ette, kui armas ja uhke see laud lõpuks välja näeb, kui taldrikutel on kõike head ja paremat ning laual vaasis värvilised lilled. Muideks, kui ema külla ei taha kutsuda või ise lauda ei taha katta, siis miks ka mitte hoopis kinkida sellised erilised lauanõud oma emale või vanaemale. Ilusaid lauanõusid pole kunagi liiga palju. Ilmselt on seda aru saada ka meie varasematest lauanõude postitustest. Aga mis teha, meile lihtsalt meeldib nii väga, et maitsva toidu ümber oleks ka kaunilt kaetud laud.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here