Karp

Kuigi vahel võib tunduda, et töö- või koolipäeva vahepausil on kõige lihtsam sööma tõtata mõnda lähedalasuvasse kohvikusse või kiirete lõunapakkumistega kostitavasse restorani, siis tõele au andes on selge, et ise või lähedase inimese tehtud ja kodust kaasa pakitud lõunasöögile vastu ei saa.

Koduekstra poes uudistades leidsime väga palju toredaid säilitusnõusid/toidukarpe, mille seast valisime paar ka teile näitamiseks. Ühel karbil on kaasas ka kahvel ja nuga, teise eeliseks on see, et selles saab toidud omavahel eraldada, ideaalne valik just ka trenni- ja fitnessfännidele. 

Omale valisin lõunaks tomatid ja meie isetehtud pelmeenid, juurde lisasin ka veidi kastet.  Mulle meeldis, et ka tööle jõudes oli iga komponent kenasti enda sektoris. Ei mingit segadust :). 

Karbid sobivad ka reisimiseks, võta kaasa näiteks komme, küpsiseid ja muud näksi. Või mine hoopis piknikule või matkama.

Alati tasub endale soetada igaks juhuks karp või kaks, sest nagu kogemused ikka näitavad, siis selliseid mõnusaid abimehi on alati rohkem vaja. 

Vaata ka seda salatitopsi!

2 KOMMENTAARID

  1. ei usalda küll koduextrast ostetud odavat plastmassi
    see nagu ühekordne üritus…
    tupperwares olid ka just 11,90 korralik 3 vahega karbid pakkumises
    see kindla peale minek!

  2. Sain selverist kunagi pikliku karbi, kus eraldi kaks topsikut sees (mida saab välja võtta). Oleneb sellest, et kas on tööl ka eraldi taldrikud või läheb toit sama karbiga mikrokasse – kui jah siis kastmeid/salateid on jama ühe karbiga vedada.
    Teine variant oli pakendikeskusest osta sajane virn topse ja kaasi, et kui toit on karbis siis kastme sai eraldi võtta (nt hapukoor)

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here