jõulukaunistused

Kõik teame, et armastus ja pühad käivad paljuski kõhu kaudu ning jõulud ei oleks üldse jõulud, kui laual ei säriseks seapraad, tuba ei oleks piparkoogilõhna täis ning verivorst koos pohlamoosiga ei tunne endas kahvlit. Jõuluroad maitsevad tegelikult palju paremini, kui meil on jõulumeeleolu peal. Kuidas aga jõulumeeleolu saavutada? Selleks tuleb välja tuua või soetada endale jõulukaunistused. Mulle tõttas appi ka sel korral Koduekstra.

Loomulikult jäid mulle silma sellised jõulukaunistused, mis kuidagi toidutegemisega seotud. Et köögipoolele natuke värve ja glamuuri juurde tuua, sain ühe kena dekoratiivaluse, millel näiteks piparkooke hoida või neid pildistada.

jõulukaunistused

See loob mõnusa kujunduselemendi ning võimaldab mängida erinevate taustadega. Ent dekoratiivalust saab ka muudel otstarvetel kasutada – näiteks võib kuldse glitteriga kuusemunad kombineerida karraga, et tekiks üks jõuludele omane kompositsioon. Ja no olgem ausad, munad kuuluvad alati endast lugupidava köögi juurde.

jõulukaunistused

Tegelikult sobivad kõige paremini kuusemunad…*trummipõrin*… kuusele (jah, kes oleks võinud seda arvata, eks?). Kuna minu jaoks peab alati toidu juures olema ka mõni hea või eriline jook, siis kuusel ripub see aasta ka martiinipokaal.

jõulukaunistused

See kuuseehe on läbipaistvast akrüülist ning hõbedase sädelusega. Olemas on ka veidi arhailisema kujundusega veiniklaas, mis sobib samuti kuusele nagu valatult. Muidugi on veel paljud pokaalid ja muud jõulukaunistused omanikku ootamas.

jõulukaunistused

Mida veel kaunistuseks leidsin? Toidutegemine on üks suur kunst ja kunsti alla käib ka igasugune näitlemine ning tantsimine. Ei läinud palju mööda, kui mulle vaatas Koduekstra valikust vastu tõeline graatsia – sädelev baleriin. Nii nagu vahel maitsetega, oli ka tema minu jaoks valik esimesest silmapilgust. Kindlasti plaanin ta riputada teiste ehete juurde, et kullasära ikka silma hakkaks. Ent kui näiteks kodus on juba kullakardaid, siis võib mõelda ka hõbedast baleriinile. Eks siin olegi igaühel endal otsustada.

jõulukaunistused

Sattusin ka see aasta vaatama kultusfilmi „Üksinda kodus 2“, kus filmi kangelane Kevin annetab mänguasjapoes 20 dollarit ning saab selle eest kaks turteltuvi kujukest. Turteltuvid sümboliseerivad igavest sõprust ning näevad niisama armsad välja. Kuigi mõtlesin, et äkki saan kinkida ka mõne tuvi oma lähedasele, ei leidnud ma siiski otsitavat. Küll aga jäi mulle silma peaaegu sarnane kiil, mis sillerdab valguse käes kenasti. Kuna kavatsen see aasta saata mõne maiustusepakikese lähedastele saata, siis plaanin pakki ka väikese lisaelemendi poetada. Eks näis, kelleni mu üllatus see aasta „lendab“.

jõulukaunistused

Ainult toidutegemine jõuluhõngu koju ei too, peale kuuse tuleb tuppa panna ka jõulukaunistused. Pildistamisel ja toidutegemisel ei ole kogu tähelepanu ainult toidul endal, vaid ka ümbritseval, mis loob tihti erilise atmosfääri. Seepärast pean oluliseks, et ka toidublogis on jõuluajal jõulukaunistused omal kohal. Kui ka Sina tahad enda eluruume jõulusemaks muuta, siis Koduekstra aitab. Mõnusat pühadeaega!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here