Plastiknõud - Retseptisahtel

Kuniks väljas küll päike juba laialt paistab, aga soojakraadid veel nii kaugel ei ole, et võiks õues pikemalt mõnusalt aega veeta, võiks kasutada hoopis aega selleks, et üks mõnus kevadine piknik valmis planeerida. Kindlasti valmistame lähemal ajal ka põnevaid toite, mida on eriti tore piknikule kaasa võtta, aga täna anname teile veidi nõu, kust selleks otstarbeks hädavajalikud ja eriti ägedad plastiknõud ja korvid hankida.

Koduekstra on meile taaskord appi tulnud ja nende e-poe kategooria “köök” alt leiab väga palju erinevaid säilituskarpe ja tarvikuid, mida on välitingimustes väga hea kasutada. Köögitarvikute disainerid on tõepoolest tubli tööd teinud – ka piknikku on võimalik väga ekstravagantselt ja edevalt pidada, plastiknõud võivad samuti väga lahedad välja näha!

Eriti jäi silma meile salatikauss, mis tundub ühest küljest igatpidi praktiline olevat ning teiseks müüb Koduekstra seda ka mitmes värvivalikus – saadaval on pehmetes pastelsetes toonides roosa, lilla ning sinine kauss. Soovitame kindlasti e-poest järele vaadata – kauss on sees ka nende märtsikuu pakkumistes, mis teeb hinna veel praegu eriti soodsaks.

Salatikaussi saab kasutada valmistehtud salati või puuviljade transportimiseks ja säilitmiseks ning samuti selle serveerimiseks – kausiga tulevad kaasa ka salati tõstmise lusikad.

Mis aga meie piknikuplaanidega eriti kenasti kokku käib, on see, et kausile käib ka peale kaas – ikka selleks, et kutsumata külalised igasuguste putukate näol imeliste aroomide peale kohale ei tuleks.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here