Pritsmekaitse Retseptisahtel

Tähelepanelikumad lugejad mäletavad kindlasti meie potikatte postitust, mis pakkus lahenduse ülekeemisele ning sellega iga kodukoka elu märksa lihtsamaks tegi. Kuigi ka ülekeemiskaitset on võimalik kasutada pritsmekaitsena, leidsime Koduekstrast hoopis spetsiaalse vahendi, panni pritsmekaitse, mis mõeldud justnimelt rasvapritsmete talitsemiseks!

Kellel iganes on olnud juhust midagi praadida, teab kindlasti, et suurem osa praetavatest asjadest kipuvad koledal kombel pritsmeid laiali pilduma – tulemuseks on rasvaplekid riietel ning ees ootab taaskord pliidiplaadi küürimisoperatsioon. Kui pannile peaks praadimise ajal sattuma veel paar tilka vett, võib järgnev vaatemäng ja talitsematu särin lõppeda põletusarmidega kätel! Kõlab tuttavalt?

Pritsmekaitse retseptJust selle pärast on välja mõeldud pritsmekaitse, mis sobib ideaalselt igale tavamõõdus pannile. Pritsmekaitse tööpõhimõte on naeruväärselt lihtne, kuid ometi on see täiesti funktsionaalne ja praktiline lahendus pritsmete laialilendamise takistamiseks. Kaitse tuleb praadimise ajal lihtsalt asetada pannile – kaitse võrkpinnast tungib läbi aur ja õhk, kuid pritsmed kogunevad turvaliselt pritsmekaitsee alla. Järgmine kord midagi praadides, tasub kindlasti pritsmekaitse käepärast hoida!

Kui sul veel sellist nutikat abimeest pole, tasub sammud seada Koduekstrasse või klikata hoopis siia!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here