Säilituskarbid

Möödunud nädalavahetusel valmistas Margit päris palju kooke ning ühega neist sai ka külla mindud. Paraku on aga kookide külla kaasa võtmine on alati paras peavalu. Just selle pärast, et kuidas neid pakkida kaasa nii, et kook ei läheks koledaks, et sinna ei satuks mingi mustus peale ja samuti, et kogu see kupatus näeks ka hea välja. Eriti tüütu on, kui peab hakkama kooki kiletama. Nii võid kindel olla, et midagi läheb ikka untsu.. Tark oleks endale muretseda ühed korralikud säilituskarbid!

Õnneks ongi Koduekstral välja pakkuda spetsiaalsed kookide säilituskarbid. Need näevad juba nii armsad välja, et kes raatsib võib koos koogiga kinkida ka karbi. Karpidel on peal kirjas “Keep Me Fresh” ning neid on erivärvides, samuti on need sangadega ja veidi lipsukuju meenutava kinnitusega. Säilituskarbi põhi on valgest plastikust ning kaas on läbipaistev. Nii, et kui oled palju vaeva näinud just eriti oma koogi kaunistamisega, siis ka säilituskarbi seest paistab see suurepärane välja.

Säilituskarbid on täiesti suletavad ega lase õhku ligi, see tähenab, et kook sälitab ka oma pehmuse ja värskuse. Lisaks võib selle sees kooki säilitada lausa paar päeva. Margiti kook igatahes maitses ka järgmisel päeval sama pehmelt ja värskelt. Seega kõikidele küpsetajatele on see päris vajalik abivahend!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here