Spoony Retseptisahtel

Spoony on 2016. aasta Eesti parimast õpilasfirmast välja kasvanud ettevõte, mis toodab puulusika otsa pandud šokolaadikuubikuid, millel tuleb lasta kuuma piima sees sulada. Põhimõte on Spuunyl nagu kakaol, aga maitseid, mille vahel valida, on seitse: vahukomm (valge šokolaadiga), piparmünt (piimašokolaadiga), rummiessents (tumeda šokolaadiga), kohv (tumeda šokolaadiga), vaarikas (tumeda šokolaadiga), maasikas (valge šokolaadiga) ja iiris (piimašokolaadiga). Spoony on eriline ka selle poolest, et alati ei pea seda valmistama joogiks – täiesti vabalt võib ka niisama süüa!

Spoony meeskond teeb kõike ise, alates valmistamist kuni müümiseni ja turustamiseni. Tooteid valmistatakse koduköögis, mille jaoks taodeldi vajalikud sertifikaadid. Kuna tootmist ei ajata suureks, siis koduköögist täiesti piisab.

Täna leiab nende tooteid väiksemates eksklusiivsetes butiikides või poodides. Samuti panustatakse laatadele. Suurtesse jaekettidesse Spoony laieneda ei plaani, esiteks mahtude pärast ning toote omapära säilitamiseks. Käsitöö nõuab kvaliteeti ning suurte mahunõuete täitmine võib ära kaotada toote erilisuse ning kõrge kvaliteedi. Kõige lihtsam ja kiirem viis Spoonysid tellida on läbi nende e-poe.

Tee sinagi endale ja oma sõpradele magus üllatus ja kõhule pai! Spoony on hea vaheldus tavalisele šokolaadile ning sobib suurepäraselt ka kingituseks!

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here